Закладки

Bioshock Infinite

Альтернативні назви: Bioshock Infinite, Біошок

Гра Біошок Інфініті є дуже цікавою комп'ютерною грою. Дії в даній грі проходять від першої особи. Вона розроблена з елементами наукової фантастики і стімпанка.

Завантажити Біошок Інфініті ви можете з офіційного сайту гри, попередньо подавши заявку адміністраторам сайту. Завантажити Bioshock Infinite можуть тільки повнолітні користувачі, які проживають на певних територіях нашої планети.

Ви можете подивитися про гру Bioshock Infinite відео на сайті гри. У відеороликах Ви можете познайомитися з усіма особливостями гри: персонажами, геймплеєм і іншими цікавими фактами гри.

У гру Bioshock Infinite грати Ви можете наступними персонажами:

1. Букер Девітт є протагоністом гри. Він виглядає на 38-м років, білий чоловік. Сам по собі він є не товариським персонажем. У нього на одній руці представлена ​​татуювання - символ «AD». Це ініціали його улюбленої дочки. Йому необхідно розрахуватися з усіма картковими боргами. Для цього йому необхідно відправився в Колумбію, для того, щоб знайти таємничу дівчину, яку звуть Елізабет.

2. Елізабет - це дівчина двадцяти років. Вона володіє надприродними здібностями. Її викрали і уклали у вежі «Агнець» у Колумбії. Елізабет охороняє спеціальна крилата машина Соловей. Вона дуже бурхливо сприймає все навколишнє через те, що довгий час у своєму житті проводила під замком. Елізабет є дуже начитаною дівчиною. Її мрія - це побувати в Парижі. Наприкінці гри дізнається, що вона дочка Букера.

3. Захарі Хейл Комсток є антагоністом гри. Він є засновником і самопроголошеним лідером прекрасної Колумбії. Його прізвисько - це Пророк. Наприкінці гри його вбиває головний герой.

4. Соловей - це 30 - футова мобільна повітряна механічна птицеподобная машина. Вона охороняє Елізабет. Соловей прилітає тільки тоді, коли чує спеціальну мелодію на флейті. У підсумку Соловей гине, точний час і місце не відомо.

5. Дейзі Фіцрой є в грі темношкірої американкою. Вона лідер повстанської організації «Глас народу». Протягом гри вона вимагає у головного героя забезпечити її зброєю, а натомість він отримати дирижабль. Її вбиває Елізабет.

6. Корнеліус Слейт є сюжетним персонажем. Раніше він служив з головним персонажем. Зараз його розшукують влади за заподіяну заколот. За задумом гри головний персонаж вимагатиме у нього один предмет. Наприкінці гри йому належить вирішить: залишити Корнеліуса жити або ж вбити.

7. Єремія Фінк є одним з найбагатших і владних людей Колумбії. Він був засновником «Мануфактури Фінка». Дейзі Фіцрой його застрелила під час заколоту.

8. Роберт і Розалінда Лютес - це два дуже загадкових персонажа. Саме вони організували приїзд Девітт в місто.

Гра Bioshock Infinite володіє величезною кількістю різних загадок і цікавих фактів:

- Можна знайти додаткові предмети;

- Головний герой рятує Елізабет цілих 122 рази;

- Заховано безліч патронів.

У грі Bioshock Infinite рс Ви дізнаєтеся, наскільки Вам необхідно бути винахідливим.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more