Закладки

олігарх

Альтернативні назви: Biz Tycoon

Ігра Олігарх (Biz Tycoon) для віртуальних бізнесменів.

Мір капіталу, грошових ділків, досвідчених економістів, бізнесменів зі стажем, став доступний всім бажаючим. Гра Олігарх браузерна економічна стратегія, представлена u200bu200bна основних мовах світу, щоб геймери могли спілкуватися вільно, будуючи власну імперію.

Ігровой процес супроводжують стильні молоді люди, це грамотні секретарі, молоді фахівці своєї справи і ті, хто готовий стати частиною вашої компанії. Ви будете в Олігарх грати, займаючись:

  • Строітельством і розвитком власного бізнеса
  • Наймом і навчанням сотрудніков
  • Поіском ділових партнеров
  • Конкуренціей на світовому ринке

В пошуках місця на діловому ринку.

С моменту, коли почнете грати в гру Олігарх, у вас вже буде стартовий капітал. Насправді це здорово, адже без нього вам довелося б довго намагатися заробити пристойну суму, щоб купити свій перший будівельний блок. Але до цього моменту має бути попітніти на ринку з купівлі і продажу різних товарів, щоб на вдалих угодах підвищити продуктивність своєї компанії.

Ігрокі можуть вибирати з 9-ї напрямків, в яких їм цікавіше розвиватися. Хоча і говорилося вже, що у вас є стартовий капітал, але становище ваше хитке і крихке. Компанія не приносить стільки прибутку, щоб відразу замахнутися на покупку чогось серйозного. Потрібно цілий комплекс успішних заходів, щоб підняти бізнес на середній рівень, а потім і вище.

Іспользуйте доступні механізми фінансового ринку, продавайте і купуйте, укладайте контракти, наймайте кращих фахівців, навчайте власних, стежте за змінами курсу акцій, виробляєте дешевше і дорожче продавайте. Механізм торгівлі досить складний, але якщо зумієте до нього пристосуватися, розробити власний ефективний план і обіграти конкурентів виб'єтеся в лідери.

Любая дрібниця важлива.

Даже найбільший бізнес річ дуже тендітна, що вимагає безперервного уваги. Постійно треба думати про десятки варіантів можливих сценаріїв розвитку події, тисячі непередбачених випадковостей, знаходити з мільйонів варіантів правильні, шукати шляхи виходу з кризи і важких ситуацій, займатися незліченним числом різних речей одночасно.

Ваші підлеглі потребують управлінні, але якщо зумієте виростити грамотних менеджерів, які зможуть приймати відповідальні рішення, це здорово розвантажить вас і допоможе наблизитися до мети. Ви можете рівень зарплати співробітників міняти в залежності від їх успіхів.

В симуляторі Олігарх реєстрація стане початком фінансової дорослішання, і якщо старанно вчитися, можна винести корисні уроки. Ігровий процес зосереджений на накопиченні фінансів, але приємно розбавлений будівництвом міських споруд, яких налічується 18, такі як лікарні, парковки, аквапарк, гоночний трек, поле для гольфу.

Каждое будівлю збільшить ваші прибуткові угіддя, приверне нових споживачів і принесе більше благ. Але найбільший прибуток в iPlayer Олігарх приносять магазини, і на них треба сконцентрувати особливу увагу. Правильно вибирайте місце розташування підприємств, і не забувайте про ЗМІ, які зроблять вам рекламу.

Проходя рівні, ви отримуєте нові привілеї. Після п'ятого вас нагородять новими завданнями, корисними бонусами, і можливістю організувати власну гільдію. Після восьмого можна займатися інвестиціями, розвиваючи шляху поставок товарів в 36-і різних напрямках. Якщо готові перетворитися в акулу бізнесу, ласкаво просимо в Tycoon гру, що підкорила багатьох гравців.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more