Закладки

Business Tycoon Online

Альтернативні назви: BT Online

Business Tycoon Online & ndash; це безкоштовна браузерна економічна онлайн-стратегія, яка підкорила мільйони гравців по всьому світу. Так, як гра доступна у вікні браузера, клієнт гри не буде потрібно.

Реєстрація Business Tycoon Online, дозволить вам дізнатися і відчути себе успішним бізнесменом, іконою стилю і навіть впливовим політиком. Ви зможете вибрати галузь, найняти співробітників, вести боротьбу зі своїми конкурентами і багато іншого & hellip;

Для того, що б пройти Business Tycoon Online реєстрація, вам потрібно ввести ваш e-mail, пароль та ім'я (нік). Після прийняти угоди Правил гри і вибрати ігровий сервер. На цьому реєстрація закінчиться.

Тепер можна почати створення своєї компанії. Для початку вам потрібно вибрати ім'я персонажа, стать і сферу діяльності, в якій ви будете працювати.

У Business Tycoon Online гра представлені чотири сфери діяльності:

  • Індустрія розваг
  • Роздрібна торгівля
  • Рестораний бізнес
  • Сфера послуг

Тільки зверніть увагу на опис галузей, так як, кожна з них має свої особливості. Далі вам потрібно буде вибрати собі помічника (секретаря) з десяти представлених, і визначити, якої статі він буде.

Тепер можна приступити безпосередньо до самої гра Business Tycoon Online, і до виконанні першого свого завдання. Час від часу ваш секретар буде давати вам різні поради по грі (у ваших же інтересах прислухатися до цих мудрим повчанням, що б ваш бізнес розвивався у правильному напрямку, а ви отримали максимум приємних вражень від даної гри).

Грати в гру Business Tycoon & nbsp; Online & nbsp ;, з приватної компанії вам належить розвинути свій бізнес до Міжнародної корпорації, наймаючи і навчаючи співробітників. Один з найбільш важливих аспектів в онлайн гра Business Tycoon, це наділення своїх співробітників, які відповідають певним критеріям, посадами (20 посад). Якщо правильно розподілити посади, ваші співробітники допоможуть швидше підняти ефективність роботи компанії. & nbsp;

Залежно від обраної отряслі, вам належить будувати і розвивати магазини і фабрики, виробляти розвідку нафтових родовищ і встановлювати вишки для видобутку, будувати нафтопереробні заводи. Що б навчитися вести правильно бізнес, будувати магазини і хмарочоси, закуповувати матеріали і взаємодіяти з гравцями, вам буде запропоновано 35 початкових квестів, платою за які будуть окуляри досвіду і гроші. Грати в Business Tycoon Online, у вас будуть ще й щоденні завдання. При будівництві своїх закладів, потрібно враховувати фактор потенційних конкурентів, якщо їх поруч буде дуже багато, ви ризикуєте втратити свій економічний прогрес. & nbsp;

Який бізнес без ЗМІ, правда? Так от, в даній грі є і це. За допомогою ЗМІ ви будете проводити інформаційні атаки на ваших конкурентів, але все буде залежати від показників та рівня вашого впливу. Не виключено, що вам в ЗМІ відмовлять або зажадають занадто високу плату.

Гра & nbsp; BT Online & nbsp; допоможе вам розвинути свої підприємницькі вміння і зрозуміти, чи зможете ви стати крутим підприємцем

Грати в гру BT & nbsp; Online, ви зможете створювати і керувати гільдією, брати участь у дебатах, і в біржових процесах. У вас буде можливість стати членом клубу & laquo; Золотий VIP & raquo ;, де ви будете отримувати певні бонуси. Ви також можете зайняти пост депутата міської ради і мати право на закриття закладів конкурентів, крім того займатися ще й рейдерством. І багато-багато іншого & hellip;

Підвівши підсумки в завершенні огляду, можна сказати, що в Business Tycoon Online грати можуть усі, кому цікавий шлях побудови бізнесу. Тут дуже великі можливості для гравців. І для того, що б зрозуміти весь цей процес, потрібно після Реєстрація в грі Business Tycoon Online, пройти цей шлях самому!

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more