Закладки

Call of Duty: Black Ops Cold War

Альтернативні назви:

Call of Duty: Black Ops Cold War гра в жанрі шутер з виглядом від першої особи всі дії в якій відбуваються в період холодної війни, коли світ балансував на межі ядерного протистояння. Грати можна на ПК. Графіка неймовірно реалістична та деталізована. Кожен вид зброї звучить правдоподібно, а музика допомагає відчути атмосферу гри.

Період, званий холодною війною, був дуже напруженим і хоча відкрите протистояння так і не почалося, на той час відбувалося багато секретних операцій з обох сторін. Саме такі завдання ви виконуватимете в Call of Duty: Black Ops Cold War ПК. Все ускладнюється тим, що не можна припустити, щоб протилежна сторона отримала привід розпочати повномасштабну війну з використанням всього доступного озброєння.

Якщо у вас мало досвіду в іграх жанру шутер, вам допоможуть розібратися в управлінні підказки, які приготували розробники для новачків.

Грати в Call of Duty: Black Ops Cold War буде цікаво, оскільки на вас тут чекає багато різноманітних завдань:

  • Усувайте ворогів, що заважають виконати покладену на вас місію
  • Обзаведіться новою зброєю та спорядженням
  • Керуйте транспортними засобами та бойовою технікою
  • Слідкуйте за завданнями виконання, яких необхідно для завершення завдання та своєчасно реагуйте, якщо цілі змінилися
  • Знайдіть суперників серед тисяч гравців і поборіться з ними онлайн

Це, основні види діяльності якими ви зможете зайнятися під час гри.

Серія Call of Duty містить більше десятка ігор, перші з них з'явилися ще у двохтисячних, ця частина є однією з найцікавіших. Від вас знадобиться не тільки майстерність воїна, а й кмітливість для того, щоб успішно виконати всі місії сюжетної кампанії. Складність у Call of Duty: Black Ops Cold War кожен гравець отримає можливість встановити так, щоб грати було цікаво і не надто важко. Ігрових режимів традиційно кілька, крім кампанії присутній улюблений багатьма шанувальникам режим, в якому на вас чекає полювання на кровожерливих зомбі. Робити це ви будете разом із друзями або просто випадковим чином обраними гравцями.

Чим більше зброї у вашому арсеналі, тим більші шанси перемогти. Поповнити арсенал у вас буде можливість під час проходження кампанії, саме з цього найкраще розпочати гру. Яке озброєння віддати перевагу залежить від вас, але через специфіку місій найкраще підійде режим скритності та застосування снайперських гвинтівок, а також озброєння, оснащеного глушниками. Хоча якщо вам подобається просто викошувати ворогів шквальним вогнем, можна проходити гру і так.

Якщо ви бажаєте грати в локальну кампанію, достатньо буде Call of Duty: Black Ops Cold War завантажити та встановити. Для мережного режиму потрібно стійке, високошвидкісне підключення до мережі інтернет.

Call of Duty: Black Ops Cold War безкоштовно скачати, на жаль, можливості немає. Для придбання гри завітайте на сайт розробників або портал Steam.

Почніть грати прямо зараз, щоб брати участь у шпигунських іграх часів холодної війни!

Мінімальні вимоги:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-біт (v. 1803 or higher)

Processor: Intel Core i3-4340 або AMD FX-6300*

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 або AMD Radeon HD 7950

DirectX: Version 12

Network: Broadband Internet connection

Storage: 175 GB available space

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more