Закладки

Дорога через хаос: Творці світів

Альтернативні назви: Chaosroad

Онлайн гра Дорога через Хаос & ndash; безкоштовна рольова браузерна гра фантастичного жанру. З моменту створення в 2005 році, гра зуміла зацікавити широку аудиторію і стала багатокористувацької. Тут є все, що так подобається гравцям: розвитку персонажа і імперії на Ваш смак, виконання цікавих квестових завдань, можливість подорожувати по світу, вибір професій, грандіозні бої, створення кланів. І це все без необхідності вносити абонентську плату! Гра Дорога через Хаос онлайн доступна, якщо є з'єднання з інтернетом і Ваш комп'ютер відповідає мінімальним системним вимогам. Викачування клієнта гри не потрібно. Потрапити в цей величний світ допоможе Дорога через хаос онлайн реєстрація. Не думайте, що це забере багато часу. Реєстрація в грі Дорога через Хаос & ndash; всього лише заповнення реєстраційної форми. Ви потрапляєте на головну сторінку персонажа, з якою і почнете грати в Дорога через Хаос. Уважно вивчіть її, а також розберіться в характеристиках персонажа, які зможете підвищувати протягом гри.
, щоб грати в онлайн гру Дорога через Хаос слід визначитися зі схильністю. Отримати схильність можна, вступивши в клан, купивши у дилерів або отримати в нагороду за певні заслуги. Розглянемо, який вибір пропонує Дорога через Хаос онлайн гра:
1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Темна схильність & ndash; шанувальники Великої Темряви схильні до вампиризму. Черпаючи сили в об'єкті поклоніння, можуть висмоктувати життєву енергію своєї жертви.
2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Світла схильність & ndash; життєрадісні служителі Грандіозного світла. Володіють міцним здоров'ям, завдяки чому швидко відновлюються після ушкоджень.
3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Гвардія недоторканних & ndash; мешканці світу, покликані стежити за дотриманням порядку. Пильні правоохоронці, вимагають від усіх дотримуватися законів.
4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Нейтральна схильність & ndash; воїни, які перебувають на грані між Тьмою і Світом.
5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ізгої & ndash; порушники правил гри, на яких лежить прокляття. Їх не поважають інші гравці за постійні обмани.
6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Боги & ndash; скритні величні істоти, бажання яких важко зрозуміти.
7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Дилери & ndash; умільці робити гроші буквально ні з чого. Можуть забезпечити будь-якого гравця всім необхідним, за що останній розплачується частиною своєї душі.
Головне заняття в грі & ndash; проведення боїв. Система PvP добре продумана творцями. Дорога через Хаос online увазі участь в таких видах боїв, як дуелі, договірні бої, купа-мала, а також стінка на стінку. Дуель & ndash; поєдинок двох гравців, взяти участь в якому можна на будь-якому рівні. Договірні бої по суті є тими ж дуелями, тільки тут робляться грошові ставки. Куча-мала & ndash; груповий бій, в якому сервер визначає Вашу приналежність до однієї зі сторін. & nbsp; А ось в боях стінка на стінку Ви вже самі вибираєте, на якій стороні битися. Проводяться бої з використанням різного інвентарю. Інвентарем у грі служать амуніція, магія, інгредієнти, зілля та інше.
Щоб розважитися і відпочити від виснажливих боїв, можна прогулятися по території. Відвідайте будівлі, які побачите на своєму шляху. Адже грати в гру Дорога через Хаос онлайн Ви будете, користуючись магазинами, ринком, поштою, банком, кузнею, храмом, шахтою. У магазинах і на ринку, наприклад, зможете придбати потрібні речі. У кузні подремонтіруете поламану амуніцію. За допомогою банку збираєте заощадження і пересилаєте кошти іншим персонажам. На шахті добуваєте цінні ресурси. І це ще не повний список будівель, які виявите в світі різноманітності цієї унікальної гри!
Дорога через Хаос грати стає цікавішим з підвищенням рівнів. Для цього потрібно набирати досвід. Між рівнями існують апи & ndash; своєрідні зупинки в дорозі до наступного рівня. З кожним апом належить нагорода у вигляді грошей або додаткових суттєво. Просування по рівням відкриває перед Вами нові можливості. І те, що спочатку було недоступним, стає реальним.
Приєднуйтесь до світу переповненому хаосу прямо зараз і переконайтеся, що жалкувати Вам точно не доведеться! Вдалої гри!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more