Закладки

City of Transformers

Альтернативні назви: Місто трасформери

& nbsp;

City of Transformers online - це нова безкоштовна клієнтська MMORPG онлайн гра останнього покоління про трансформерів, створена на основі власного графічного движка. Ця гра зроблена в жанрі Sci-Fi, де величезні мегаполіси перетворилися на місця військових дій, а величезні людиноподібні роботи вже давно стали повноправними іхніми жителями.

Отже, для вступу в гру вам необхідно пройти City of Transformers реєстрація. Вам потрібно буде ввести свій e-mail, логін і пароль. А потім завантажити безкоштовно клієнт гри.

Після Реєстрація в грі City of Transformers вам буде запропоновано створити свого персонажа: спочатку вибираєте підлогу, потім вибираєте клас персонажа (їх у грі 6 і всі вони володіють більш ніж 80 здібностями), далі ви можете змінити зовнішній вигляд свого персонажа і привласнити йому ім'я. Зверніть увагу на характеристики вашого персонажа, їх 23 штуки і всі вони будуть мати важливе значення в боях. Ну ось впринципі і все. Тепер давайте розглянемо подокладніше існуючі в онлайн гра City of Transformers класи, про які було сказано:

Штурмовик & ndash; це спец ближнього бою з розвиненою силою і здоров'ям. Відмінно володіє різним ріжучим і стинають зброєю; & nbsp;

Привид - це швидкий, спритний і потайний персонаж. Володіє парними клинками;

Технік - це майстер далекобійного зброї і різних видів стрільби. & nbsp;

Може вести вогонь чергами і ставити на шляху супротивників міни-пастки;

псионик - може впливати на ворогів на відстані, і наносити противникам великої шкоди стихійними заклинаннями і обездвіжівать їх;

Захисник - вміє виліковувати союзників (навіть цілої групи), і допоміжні аури, що підвищують показники персонажів;

Техномаг - впливає на ворогів, накладаючи на них такі ефекти як: отруєння, ерозія, втрата контролю над свідомістю, зниження стійкості, вміє закликати на допомогу дроїд.

Отже, ви в грі. На екрані перед вами з'явиться навчальне повідомлення, яке вам потрібно уважно вивчити. Опинившись в одному з 2-х невеликих таборів в залежності від обраного класу, перше що вам потрібно буде зробити, це поговорити з NPC (неігрових персонажем), у якого потрібно буде взяти завдання.

Впродовж гри Місто трансформерів online, вам буде запропоновано безліч цікавих, різноманітних і захоплюючих завдань, які діляться на кілька типів: Основні, Побічні, Щоденні та Серійні.

Виконавши кілька початкових завдань в онлайн гра Місто трансформерів, ви отримаєте в нагороду свій перший трансформер. Правда він буде спочатку володіти не великою силою і не зможе перевозити пасажирів, але перед вашими першими ворогами він буде виглядати цілком гідно. Вбиваючи монстрів і виконуючи завдання, ви будете регулярно отримувати трофеї та нагороди.

Грати в гру City of Transformers онлайн, ви будете боротися з ворогами і захищати Матрицю, яка зберігає безліч секретів. Всі події розгортатимуться в 21 області планети, де вас чекають різні випробування і небезпеки. Але це ще не все, грати в City of Transformers у вас буде можливість побувати на місяці, супутнику Амікрона, і навіть у минулому або майбутньому.

Якщо ви знаєте один із секретів Матриці, ви зможете управляти трансформерами (яких в грі більше 50 видів). Кожен трансформер в гра City of Transformers онлайн може трансформуватися в одне з транспортних засобів (кожному класу відповідає свій тип транспорту), це Аеромобіль, Аеробайк або крокуючий механоидов.

Грати в онлайн гру City of Transformers вам буде доступно 11 професій, за допомогою яких можна добувати ресурси для виготовлення різних предметів, екіпіровок, еліксирів, мікросхем, і навіть власних трансформерів. Для торгівлі в City of Transformers онлайн гра пропонується біржа та аукціон. & nbsp;

Тут можна об'єднуватися в гільдії, крім цього, в City of Transformers грати можна завівши собі вихованців (їх понад 50), які завжди будуть з вами, але ніколи не вступлять у бій. У грі існують і інші об'єкти, з якими можна взаємодіяти: механічні та електронні пристрої, комп'ютери, телепорти, родовища ресурсів & hellip;

Хочете спробувати? Реєстрація City of Transformers дасть вам таку можливість!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more