Закладки

Clash of the Dragons

Альтернативні назви: CoD

Гра Clash of the Dragons є браузерної онлайн грою, яка відноситься до карткових ігор.

У браузерної онлайн грі Clash of the Dragons реєстрація здійснюється через спеціальний сайт гри Clash of the Dragons, а також через відому соціальну мережу в Інтернеті - Фейсбук. Реєстрація в онлайн грі Clash of the Dragons відбувається англійською мовою.

Щоб зареєструватися на сайті онлайн ігри Clash of the Dragons Вам потрібно буде послідовно виконати наступні кроки:

1) Знайти офіційний сайт гри Clash of the Dragons. Після того як Ви зайдете на сайт побачите форму для входу на свій аккаунт.

2) На даній формі Вам потрібно буде натиснути кнопку «Register» для того, щоб зареєструватися.

3) Потім перед Вами отруюються сама реєстраційна форма. Заповніть її уважно.

4) У перший рядок введіть свій Email (адреса електронної пошти).

5) Потім вкажіть у другому рядку Password (свій пароль). Його для безпеки своєї особистої сторінки говорите нікому не можна.

6) Після цього напишіть Usename (своє для користувача ім'я).

7) Читайте положеннями, які розташовані нижче. Якщо Вас все в них влаштовує, відзначте їх. Для цього потрібно натиснути клавішею миші по осередках, які знаходяться навпроти даних положень.

8) Потім натисніть кнопку «Register».

Тепер Ви зважаєте зареєстрованим користувачем цікавою і повчальною гри Clash of the Dragons.

Грати в гру Clash of the Dragons можуть тільки ті користувачі, які є зареєстрованими на сайті. У зв'язку з тим, що гра Clash of the Dragons є браузерної онлайн грою, то найбільше уваги Вам необхідно приділити підключенню до мережі Інтернет, воно має бути високошвидкісним.

Системні параметри персонального комп'ютера або ноутбука повинні бути мінімум середніми.

При вході в гру, вам буде запропоновано створити свій аватар.

В онлайн грі Clash of the Dragons грати Ви можете, вибравши один з класів:

1) Weapon-based - це бойовий клас.

2) Magic-based - цей клас володіє магічними здібностями.

До Weapon-based належать такі герої:

1) Правоохоронці - вони завжди знаходяться на передньому краї ближнього бою. Даний клас твердо стоять разом зі своїми союзниками під час проведення лінії, і кидає виклик будь-якої атаки ворогів, хто наважиться нападати на них.

2) Assassins - йдуть шляхом кинджала. Вони воліють робити різкі, несподівані атак - і доставляти насильства з нещадною швидкість і хитрістю, а також точністю.

До магічному класу Magic-based відносяться:

1) Pyrelords - використовує магічне мистецтво, а також покладається на свої таємні повноваження, коли бушує битва. Вони особливо люблять маніпулювати полум'ям, використовуючи, деструктивний елемент для атаки і захисту.

2) Друїди воліють жити в нетрях і проводять свої дні спілкування з природою. Але коли битва викликає їх, а вороги повинні бути знищені, вони можуть використовувати величезну міць.

Clash of the Dragons online - це гра з великою кількістю сюрпризів. Реєструйтеся в Clash of the Dragons безкоштовно і отримуйте задоволення від гри!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more