Закладки

Call of Juarez Gunslinger

Альтернативні назви: Call of Juarez Gunslinger

Гра CallofJuarezGunslinger– продовження знаменитого проекту. У новій частині розробниками було прийнято рішення скасувати нав'язливі мексиканські наркокартелі, режим хорошого і поганого поліцейського. У цій грі все повернеться на круги своя, проект знову буде відповідати своїм класичним звичним для багатьох нормам і стандартам.

CallofJuarezGunslingerрс починається з того, що в один з невеликих салунов заходить навчений досвідом старий ковбой, який насправді виявляється легендарним зарізякою Сайласом Грівза. Відвідувачі салуна, природно не могли просто так пройти повз відомого ковбоя, тому в старого посипалися тисячі прохань, розповісти про своє життя, поділити хоча б парою найцікавіших і навіює жах історій. Власне, так і виглядає зав'язка нашого нового проекту. Все в CallofJuarezGunslingerдуэли, бійки і операції - це спогади старого Грівза. На кожному новому рівні геймеру подається нова історія бурхливої ​​молодості ковбоя.

Щоб почати гру вам необхідно попередньо скачати CallofJuarezGunslinger. Відразу після установки проекту та початку гри ви будете почувати себе трохи ніяково. Справа в тому, що такого послужного списку, як у Сайласа Грівза в грі Call of the Juarez НЕ доводилося зустрічати навіть у найсерйозніших голлівудських вестернах. Всі персонажі, про які згадує старий ковбой, виникають у грі тільки лише для того щоб відразу зникнути з неї назавжди. Однак, враховуючи графіку і загальне оформлення гри, з часом все починає виглядати досить гармонійно і цілком прийнятно.

Продовжимо наш CallofJuarezGunslingerобзор зауваженням про те, що навіть перебільшені гідності ковбоя в історіях про Грівза не псують загального враження, навпаки - вони створюють унікальну атмосферу. Крім того обстановку розряджає тонкий ковбойський гумор, яким гра просякнута вздовж і впоперек - саркастичні жарти відносяться до всіх ситуацій і героям. Як тільки ви перейметеся атмосферою проекту, ви зрозумієте весь сенс сюжету. Після цього грати CallofJuarezGunslinger стане значно цікавіше, адже тепер вам стане зрозумілим, яка історія ховається за появою ковбоя в салуні і заради чого тепер він живе.

У новій частині проекту вся відповідальність лягає на плечі головного героя, тут у нього немає жодної підтримки - все місії і завдання доводиться виконувати поодинці. Що правда "самотність" героя компенсується можливістю отримувати різні навички, які можна розвивати самостійно. Грівз зможе навчитися майстерні стрільбі з двох гармат, майстерному володінню дробовиком і прийомам ближнього бою або снайперському справі.

Навіть з підготовленого розробниками до CallofJuarezGunslingerвидео-трейлера видно, що герой зможе як звичайно заробляти очки досвіду, тим самим підвищуючи рівень, і витрачати зароблене на розвиток навичок. Заробити очки навику досить просто - головне виконувати завдання і не боятися братися за будь-яку пропоновану роботу.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more