Закладки

COSMICS: Галактичні війни

Альтернативні назви: Космікс, Галактичні війни, Cosmics

Огляд гри Cosmics: Галактичні війни

Cosmics: Галактичні війни online - & nbsp; це багатокористувацька безкоштовна рольова гра, в якій ви потрапите в космос.

Онлайн гра & nbsp; Cosmics: Галактичні війни & nbsp; висуває такі мінімальні системні вимоги до комп'ютера гравця:

- високошвидкісне інтернет-з'єднання,

- Процесор: Pentium IV-2000

- Оперативна пам'ять 512 Mb RAM & nbsp;

- Відеокарта: 64 Мб

- Мінімум 700 мб вільного простору на жорсткому диску & nbsp;

- Мінімальний дозвіл монітора: 1024x768

- Flash Player 10. 0

- Відсутність proxy і firewall

- відкритий порт 5432 для адресa cosmics. ru

Реєстрація в грі & nbsp; Cosmics: Галактичні війни & nbsp; складається з двох кроків: & nbsp;

- перевірка автентичності вашого і-мейла,

- вказівки особистих даних (логіна & ndash; бажаного імені, пароля, статі).

Cosmics: Галактичні війни онлайн реєстрація триває скачуванням клієнта & ndash; спеціальної програми, яка оптимізує інтернет-трафік, скорочує помилки у відображенні гри. Клієнт доступний в декількох версіях & ndash; лайт (невеликий за розміром) і повний.

Cosmics: Галактичні війни & nbsp; онлайн гра & nbsp; на самому початку перенесемо вас на планету, на якій живе одні з двох рас: хумарти і Аллера. Ці раси є далекими нащадками людей і змагаються за планети, придатні до проживання. Вашим завданням є допомогти вашій расі перемогти.

& nbsp; Коли ви будете грати в гру & nbsp; Cosmics: Галактичні війни онлайн, то вам, безсумнівно, сподобаються анімовані бої. Під час бою ви будете вибирати, який удар завдати по противнику. На ведення бою впливають характеристики персонажа:

- захист,

- спритність,

- інтуїція,

- сила,

- рівень життя,

- енергія.

Підвищувати характеристики, під час того, як ви будете грати в онлайн гру & nbsp; Cosmics: Галактичні війни & nbsp; можна за рахунок зростання рівня персонажа (рівень зростає в залежності від купується досвіду під час битв), а так само за рахунок покупки різних предметів амуніції. Так само ваш персонаж буде мати можливість застосовувати перед боєм різні стимулятори, які збільшують його шанси на перемогу.

Бої, якщо ви будете грати в & nbsp; Cosmics: Галактичні війни можуть відбуватися як між реальними гравцями, так і між вами і комп'ютером. Для активації останнього вам потрібно включити режим полювання, & nbsp; і на вашій карті відіб'ються всі знаходяться поблизу монстри.

Дуже часто ви будете боротися з представниками протилежної раси на різних територіях & ndash; на нейтральних, на територіях конфлікту, які мають свої правила ведення бою. & nbsp;

Гра Cosmics: Галактичні війни онлайн & nbsp; у містах має кілька важливих будов, які несуть ігрові функції:

- госпіталь (в ньому ви будете воскрешати),

- магазин (для купівлі різних речей, доступність яких варіюється залежно від вашого рівня)

- аукціон (на ньому ви можете продати надлишок речей),

- банк (для обміну грошей),

- центр зв'язку (в ньому ви можете надіслати повідомлення або посилку іншому гравцеві),

- в'язниця (в ній містяться порушники ігрових правил).

Щоб вам було цікавіше в Cosmics: Галактичні війни & nbsp; грати, в грі існує безліч комп'ютерних персонажів, які будуть давати вам різноманітні квести & ndash; хитромудрі завдання, під час яких доведеться і посражаться, і поламати голову над загадками. За виконання кожного квесту вам будуть покладатися унікальні трофеї.

Так само в грі ваш персонаж може мати якусь професію: біолог, геолог, мисливець, пси-генерик, інженер, біохімік, ассасин, медик. Отримати професію можна, починаючи з третього рівня персонажа. Професія буде приносити вам гроші і можливість продати речі свого виробництва.

Реєстрація & nbsp; Cosmics: Галактичні війни & nbsp; занурить вас у космічний світ битв між двома расами, і, можливо, тільки від вас залежатиме перемога вашого народу.

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more