Закладки

Crossfire: Legion

Альтернативні назви:

Crossfire Legion стратегія реального часу з цікавими місіями. У грі чудової якості графіка, що нечасто буває в іграх цього жанру. Хороша музика та якісне озвучення.

Вам належить взяти участь у безлічі битв, де не завжди перед вашими загонами стоятимуть прості завдання зі знищення ворога.

В не надто віддаленому майбутньому майже весь світ виявився втягнутим у військове зіткнення між двома міжнародними корпораціями Black List та Global Risk. Але на арені бойових дій утворюється третя сила і тільки від неї залежить, коли завершиться цей конфлікт і на чию користь.

  • Керуйте місіями з порятунку цивільного населення
  • Боройтесь з ворогом в умовах міста, на дахах, вузьких вуличках і під землею
  • Підготовляйте місцевість для захисту своїх позицій
  • Плануйте захоплення захищених об'єктів противника
  • Покажіть усім наскільки сильна ваша армія і перевірте нові тактики в онлайн баталіях з гравцями зі всіх куточків світу
  • Створіть свої сценарії та нові рівні, використовуючи зручний вбудований редактор

Завдяки тому, що в грі є місце для застосування найрізноманітнішої стратегії під час чергування місій грати в неї не набридає.

Ви самі вирішуєте, як хочете грати в Crossfire Legion. Це може бути низка важких і дуже складних битв або простіші місії.

На самому початку варто приділити час насамперед проходженню кампанії. Сюжет у ній цікавий, захоплює та нікого не залишить байдужим.

Отримавши таким чином досвід і навчившись бойовим тактикам, а також освоївши кілька видів стратегії на полі бою, можна переходити до одного з розрахованих на багато користувачів режимів.

  1. Спілкуйтеся, знаходите друзів і будуйте спілки
  2. Виконуйте спільні місії та завдання або об'єднавши зусилля, спробуйте здолати сильнішого супротивника
  3. Воюйте між собою, щоб дізнатися чия армія сильніша
  4. Проводьте спільні рейди

Все це робить гру дуже динамічною та різноманітною. Експериментуйте на полі бою, іноді правильна розстановка військ визначає результат битви ще до початку бою. Крім того, дуже важливо вибрати ті види військ та техніки, які будуть потрібні для виконання завдання і щоразу це можуть бути інші машини та воїни залежно від місії.

Бої проходять у режимі реального часу. Загонами воїнів командують герої ватажки. Вибирайте, хто з них поведе в бій ваших бійців. Кожен із ватажків має свої сильні сторони та унікальні здібності, які поширюються і на солдатів під його керівництвом. Іноді непросто буде вибрати полководця, гідного вести за собою ваших людей. Тим більше для виконання різних завдань можуть стати в нагоді зовсім інші таланти. Вибирайте з розумом.

Розробники не забули про гру. Досить часто виходять оновлення, які приносять більше місій, нові території, більше можливостей онлайн битвах і виправлення помилок.

Crossfire Legion скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Гра можна придбати на платформі Steam або на офіційному сайті розробників.

Почніть грати зараз, щоб за допомогою сили врегулювати конфлікт корпорацій та врятувати від винищення мирне населення!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more