Закладки

Dark Swords

Альтернативні назви: Темні Мечі

Dark Swords online & ndash; це багатокористувальницька онлайн рольова гра (free mmorpg). У фентезійному світі онлайн гри Темні Мечі, вам належить зіткнутися з протиборством грубої сили і магії, силами темряви і світла, а також порядку і хаосу.

Для того, що б вступити в Darkswords гра, вам необхідно пройти Dark Swords реєстрація. Перше, що вам потрібно зробити, це створити обліковий запис вашого персонажа і завантажити з офсайта клієнт гри. Давайте детальніше розглянемо процес створення персонажа:

1) Вибираєте Расу (раса визначає схильність до різних сфер діяльності): Орки, Ельфи, Люди, Дварфи і Дроу;

2) Визначаєте Образ персонажа (образ, це вигляд, в якому його всі бачать): троє чоловічого і три жіночої статі;

3) Вибираєте початкові Характеристики (вони відіграють основну роль у кар'єрі персонажа): Сила, Статура, Спритність і Інтелект;

4) Вибираєте Зброя: Меч, Сокира, Спис і Ніж;

5) Вибираєте стартовий Місто (звідси ви почнете свою гру): Сістоун, Аркайях і Рубін Форт.

реєстрація в грі Dark Swords закінчена і ви приступаєте до самої гри. При першому вашому заході в онлайн гра Dark Swords, персонаж потрапляє в центр обраного вами міста & ndash; локацію & laquo; Сходи в небеса & raquo ;. Ваш персонаж екіпірується тренувальним набором обмундирування, отримує стартовий мінімум цілющих зілля. Надалі, ваш персонаж при виході з гри, зберігається там, де була закінчена гра востаннє.

Грати в гру Dark Swords онлайн, ви можете займатися різними ремеслами: Алхімія, Риболовля, Агрокультура, Генетика & hellip;

Dark Swords онлайн гра дає можливість вам придбати зброю, спорядження і предмети одягу, а також поповнити запаси цілющих зілля або продати свої трофеї & ndash; все це, ви можете зробити в & nbsp; магазинах та інших торгових локаціях, яких в грі досить багато.

Крім магазинів, в гра Dark Swords онлайн, є Гільдії і школи, де після підняття свого бойового рівня, ваш персонаж & nbsp; може пройти навчання та отримати нові вміння, заклинання і параметри (підвищення бойового рівня відбувається автоматично, при досягненні певної кількості досвіду на поточному рівні).

Для зберігання предметів і грошей вашого персонажа в Dark Swords гра, існують готелі та банки, яких досить багато у великих містах і населених пунктах гра Темні Мечі.

Грати в онлайн гру Dark Swords, ви можете відправитися в далекі, але безпечні плавання за допомогою кораблів і спеціальних локацій під назвою "Порт".

Значущим аспектом ігрового процесу в Dark Swords, є PvP бої, для яких існує локація Арена. Особливістю Арени, є чесний бій без стороннього втручання. На Арені одночасно можуть бути не більше двох гравців або груп гравців.

Грати в Dark Swords, ви можете познайомившись з трьома школами бойової магії і відповідно трьома стихіями: Вогню, Холоди і Блискавки. Протидія бойовим заклинанням здійснюється за рахунок & laquo; опірності & raquo; тієї чи іншої стихії, залежної від ряду параметрів, рівнів навчання в гильдиях та екіпіровки персонажа.

У світі Dark Swords існують так звані Релігійні Уміння (їх 3 типу). Піднімаючи Релігійні вміння, ви отримуєте доступ до релігійного культу, які дають можливість отримати унікальні вміння, які значно підвищують можливості вашого персонажа. & nbsp;

У Dark Swords грати можна сформувати Клани (вступили в Клан можуть брати участь у кланових війнах і отримувати за це бонуси, а також захоплювати і контролювати території, отримуючи у власність клану трофеї або золото з контрольованих територій). У Dark Swords кожен день проводяться автоматичні турніри (тут можна отримати доступ до магазину алхімії & laquo; Золота Банку & raquo; і виграти приз).

У Dark Swords є можливість придбати собі вихованців (фамільярен): Песець, Манул і Вовк. Але врахуйте, що фамільярен потребують вашої турботи, платою за яку буде ихняя відданість і вміння, за допомогою яких вони будуть допомагати вам у боях.

На завершення огляду, можна сказати, що в Dark Swords грати буде цікаво, так як, тут багато різних квестів, локацій, місій, є навіть можливість скріпити узами шлюбу серця двох закоханих. Пройшовши Реєстрація Dark Swords, ви зможете це все спробувати. Стати частиною цієї гри!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more