Закладки

Desert Operations

Альтернативні назви: Десерт опери, десерт оператіонс, Дезерт оператіонс, операція буря в пустелі

Онлайн гра Desert Operations & ndash; багатокористувацька безкоштовна браузерна гра економічно-стратегічного жанру. Це проект компанії Looki, ідея якого зацікавить любителів військових баталій. Стати видатним полководцем і очолити війська однієї зі сторін конфлікту, розвивати і розбудовувати свою військову базу, володіти сучасними технологіями - Desert Operations online в реальному часі готова все це надати.

Щоб потрапити в круговорот захоплюючих подій, необхідна Desert Operations онлайн реєстрація та наявність наступних системних вимог:

1) Операційна система Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista / Seven

2) Процесор Intel Pentium & Iota; & Iota; & Iota; 800Мгц

3) Оперативна пам'ять 256 Мб

4) Відеокарта 64Мб

5) З'єднання з інтернетом

Реєстрація Desert Operations & ndash; це виявлення Вашого бажання стати мешканцем захоплюючого світу онлайн ігри. Додаткові установки не знадобляться. Реєстрація в грі Desert Operations відбувається таким чином:

- Вводиться ім'я

- Існуючий електронну адресу

- Вказується пароль

- Ставиться галочка, що приймаєте Угода

Грати в онлайн гру Desert Operations почнете з маленькою бази. Так як Ви є її повноправним господарем, доведеться піклуватися про будівництво потрібних об'єктів, а саме:

& bull; Генштаб

& bull; Університет

& bull; Торговий центр

& bull; Банк

& bull; Фабрики і заводи

& bull; Казарми для службовців

& bull; Житлові будинки

& bull; Порт і аеропорт

& bull; Рудник

Без генштабу контроль бойових дій стає неможливим. Через генштаб Ви будете керувати повітряним та морським флотом.

В університеті створюється і виробляється різна техніка. Також тут проводяться всілякі дослідження. Ви освоїте технології і навчіться випускати & nbsp; дизельні генератори, різних видів ракети, ядерну енергоустановку, бомби, зброю, броню та інше.

Торговий центр необхідний для того, щоб підтримувати торгово-економічні відносини. За один раз на торги можна виставити 10 позицій, а придбати до 60. Товарами стають такі ресурси, як золото, боєприпаси, нафту та інші власного виробництва.

У банку Ви зберігаєте свої заощадження і різні цінності. Плюс отримуєте відсотки від вкладених коштів.

Рудник є місцем розробки нафтових свердловин і видобутку дуже цінного в грі ресурсу.

Фабрики дарують можливість виготовляти власні оригінальні речі і приносять своєму власникові чималий дохід.

З заводів на території & nbsp; володінь повинні бути такі їх види:

-нефтяной

-військово

-оружейний

Ну і, природно, будинки і казарми потрібні для розміщення мирного населення і військовослужбовців.

Як бачите, & nbsp; Desert Operations & nbsp; онлайн гра кожної споруді визначає свою функцію. Тільки за наявності даних об'єктів і достатньому їхньому розвитку, Ви зможете відчути, що готові до військових дій.

Грати в Desert Operations потрібно буде, захищаючись від атак ворогів і здійснюючи напади, щоб відвойовувати території суперників. Сформуйте потужну армію з різних юнітів. До складу Ваших військ можуть входити танки, авіація, піхота, морський флот. А також спеціалізовані юніти, створені для оборони володінь. У загальній складності гра Desert Operations онлайн нараховує 38 видів юнітів. Всі вони по-своєму унікальні. Кожен має свої сильні сторони, але й у чомусь вразливий. Щоб забезпечити їх якісну роботу, та й попросту існування, буде потрібно створювати певні умови. Наприклад, забезпечити необхідним паливом різним для кожного різновиду юнітів, подбає про наявність відповідних будівель.

Перед тим, як зважиться напасти на обраного противника, зробіть розвідку. У грі є функція шпигунства. Існують спеціальні супутники і літаки-невидимки. Тільки добре сплановані і обдумані дії увінчаються успіхом! Грати в Desert Operations & ndash; це означає проявити свої стратегічні здібності, використовувати інтелектуальний потенціал, організаторські задатки. І чим більше зусиль прикладіть, тим солодше буде перемога! Переможений супротивник змушений поступитися 33% будівель виробляють ресурси. Тільки уявіть, яке задоволення принесе така поразка ворога!

Ресурси & ndash; це перші помічники в розвитку військової потужності. Нафта і алмази в цьому плані буквально незамінні. Крім того & nbsp; не обійтися без гасу, боєприпасів, палива, золота і звичайно ж грошей.

Щоб спростити собі виживання в жорстокому світі Desert Operations, підшукайте союзників. Створіть власний альянс або вступите в уже сформований. Підтримуйте між альянсами дружні відносини, і відчуєте, наскільки легше буде рішення багатьох проблем. & nbsp;

Грати в гру Desert Operations онлайн можна, розвиваючись без обмежень. Набравши певну кількість очок, переходите на нові ігрові рівні. Спочатку гри надається віртуальний помічник. Він зможе вказати що де краще будувати на Вашій ділянці землі, дати слушні підказки з приводу різних дій. Новачок може спокійно освоюватися, не побоюючись атаки з боку. Спокійно розвиваєтеся до тих пір, поки не наберете 2000 очок. Ось тоді & nbsp; недоторканність закінчується. Якщо ж & nbsp; стаєте агресором раніше цього моменту, стережіться помсти опонента. Майте на увазі, що чим вище Ваш рівень, тим вище рівень супротивника. Гра побудована таким чином, що Ваш розвиток відбувається паралельно. & nbsp;

Онлайн гра Десерт опера не залишить байдужим жодного стратега!

Швидше стаєте учасником гри і приймайте участь в інтелектуальних змаганнях численних геймерів! Пускай фортуна посміхнеться, і Ви з задоволенням насолодитеся своїми досягненнями! & nbsp;

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more