Закладки

Deus Ex Mankind Divided

Альтернативні назви: Deus Ex Mankind Divided

Ігра Deus Ex Mankind Divided про всесвітню змову.

Однопользовательская рольова гра Deus Ex Mankind Divided стала сіквелом до серії Human Revolution, що вийшла в 2011 р Зараз Eidos Montreal під видавництвом Square Enix готуються випустити продовження, що оповідає про події сюжету через 2 роки після першої частини. Хоча гра вийде лише 23. 08. 2016 р, відомо, що Deus Ex Mankind Divided скачати доступно для платформ:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Стелс-екшен з ознаками шутера від провідного особи розгортає події в 2029 р Майбутнє не таке вже й далеке, але автори наділили ігровий світ технологіями, які навряд чи ще будуть доступні людству. Хоча, з огляду на, що ми маємо справу з фантастикою, можна припустити що завгодно.

Пробежка за сюжетом.

Еслі зробити попереднє замовлення, скачати Deus Ex Mankind Divided можна буде раніше терміну. У суспільстві майбутнього наука і технології зробили крок настільки далеко, що навчилися модифікувати людей. Пошкоджені кінцівки або органи замінюють біопротез, і люди отримують нові можливості. Деякі користуються своєю перевагою в злочинних цілях, і це налаштовує суспільство проти всіх "механізованих" громадян.

Сітуація стає напруженій модифіковані вважаються ізгоями і змушені жити ізольовано. Серед них Адам Дженсен агент Інтерполу під прикриттям. Він озброєний механічними біопротез і сучасною зброєю. Він чужий у світі звичайних людей, і серед таких, як сам. Саме тому важливо визначити вірну модель поведінки, щоб розкрити таємну змову і зрозуміти, кому можна довіритися.

Ігрокам належить розвивати здібності Адама, перетворюючи його в хитрого, сильного і спритного воїна. Зброя буде доступно теж різних зразків, і його можна отримати в свого часу в процесі проходження. Під час сутичок герой буде втрачати енергію, але на відміну від серії попередньої, де доводилося шукати спосіб її відновити, зараз це відбувається автоматично.

Среді новинок Deus Ex Mankind Divided на ПК ви побачите титановий щит, тимчасово захищає від фізичної шкоди. Ще герой придбав "Тесла" корисне зброю, яке працює на зразок електрошокера, але з більш потужним електромагнітним зарядом. Він вмонтований в кисть, і випускає 4 заряду. Змінився функціонал нано-лез вони зможуть працювати як дистанційне зброю, а в передпліччя Адама вмонтований PEPS нелегальний шоковий пістолет.

Фракціі і персонажі.

Вполне природно, що в даній ситуації люди розділилися на дві групи:

 • КПА коаліція прав аугментірованних
 • ОП 29 оперативна группа

КПА неурядова група, однак вона має вагу в політичному світі, оскільки представляє значну частину населення аугментірованних людей. Розташовується коаліція в Німеччині, а керує нею колишній лікар Талос Рюкер. Останнім часом організація стали звинувачувати в терористичних актах, незважаючи на її мирні заяви.

ОП 29 з'явилася завдяки рішенню урядових організацій різних країн, і наділена повними повноваженнями.

В кожної фракції ви зустрінете кілька персонажів. В рядах КПА складаються:

 • Талос Рюкер глава коаліції. Для захисту аугментірованних людей вважає за краще ненасильницькі методи, але хтось його підставляє.
 • Віктор Марченко схильний до радикальних методів.
 • Вацлав Коллер безпринципний інженер аугментации під прикриттям мафії Жвали.

Состав ОП 29:

 • Адам Дженсен мріє зупинити ілюмінатів, щоб врятувати світ.
 • Джім Міллер директор філії.
 • Алекс Вега допомагає Адаму з'ясувати всі про ілюмінатів.
 • Чікейн пілот в групі Адама.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more