Закладки

Дота 2

Альтернативні назви: Дота 2

Dota 2 онлайн - розрахована на багато стратегія в стилі екшен з елементами рольової гри моделі f ree-to-play . Вже після того як проект DotA встиг стати популярним, була створена гра в окремому клієнті, в яку були внесені деякі нові елементи з метою удосконалення. Ці дві гри в чому схожі. Тим більш, що гра Dota 2 розроблялася за допомогою людини, перш працюючого над першим проектом. Однак новий варіант має низку переваг. До них відносяться вбудований голосовий чат, підтримка реконнекта, присутність територіальних зон призначених для поділу гравців, навчальні завдання в допомогу новачкам, поліпшення візуалізації представлення дій. Хоча в цілому механіка гри обговорювалася не була. Перед Вами онлайн продукт, ставши користувачем якого зможете, як і в ігровому світі DotA, вести командні битви, намагаючись зруйнувати базу ворога. У Dota 2 online присутні всі ті ж Кріль, дозволяється набирати досвід, набувати необхідні предмети, розвиватися до найвищого 25 рівня. Спробуйте - Ви напевно залишитеся задоволені!

Перший важливий для Вас питання - це Dota 2 реєстрація. Відбувається вона таким чином:

- Вводиться назва аккакунта;

- Придумується пароль і повторюється у наступному рядку;

- Повідомляється електронну адресу, яка підтверджується в наступному полі;

- Вибирається секретне питання і на нього дається відповідь;

- Вводяться зображені на картинці символи;

- Ставиться галочка, ніж Ви підтверджуєте, що старше 13 років і згодні з правилами гри (краще попередньо перечитати положення угоди користувача).

На завершення процесу створення облікового запису Ви повинні натиснути кнопку «Створити рахунок».

Друге важливе питання - системні вимоги. Для геймплея потрібно такі параметри: ОС Windows XP / 7 / Vista / Vista 64; процесор Pentium 4 березня. 0GHz / або аналог AMD; відеокарта сумісна з DirectX 9 (128 MB і більше), ATI X800, NVidia 6600 (або аналог); простір на жорсткому диску 5 GB і оперативна пам'ять 1 GB. Як маєте можливість упевнитися - цілком щадні системні вимоги.

Отже, Ви приступаєте Dota 2 грати і Вам, звичайно ж, слід детальніше дізнатися про те, що очікуєте Вашого персонажа. Після того, як виберіть собі героя і почнете ним управляти, відразу ж будете брати участь у битві проти супротивників. Ви будете в складі команди прагне зруйнувати головне вороже будівлю, а попутно і стерти з лиця землі захисні вежі, і вбити величезну кількість Кріль, плутаються під ногами. Вам належить постійно прокачувати персонажа, пріобркетать хороші артефакти, якісне зброю. А ще стежити, щоб все було по справедливості, і забирати свою частку золота, яку видають за участь в команді. Команди розосереджуються по лініях, на яких і належить зіткнутися з загонами опонентів.

Грати в Dota 2 - це значить діяти злагоджено з однодумцями, намагатися розвинути параметри свого героя, посилити додаткові здібності, обговорювати те, що відбувається з іншими гравцями в чаті і просто отримувати масу задоволення від захоплюючого заняття. Підкоряйте рівень за рівнем, забирайте заслужені нагороди, беріть участь у тренувальних матчах, докладайте максимум зусиль для того, щоб принести успіх команді або, якщо не хочете напружуватися, пливіть за течією і в результаті все одно забирайте те, що належить по результаті бою - неважливо , що Ви робите, головне насолоджуватися всім цим!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more