Закладки

Дозори

Альтернативні назви: Dozory

Дозори online & ndash; це безкоштовна багатокористувацька рольова гра по знаменитої фантастичної тетралогії письменника Сергія Лук'яненка.
Онлайн гра Дозори вимагає завантажити і встановити на комп'ютер гравця додаткову програму & ndash; клієнт гри, який мінімізує помилки у відображенні графіки.

Мінімальними системними вимогами, щоб із задоволенням грати в онлайн гру Дозори наступні:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; інтернет браузер Internet Explorer 7 або Mozilla Firefox 3.
Якщо ви вирішите слідувати по швидкому шляху, вам потрібно буде ввести:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; нікнейм & ndash; бажане ім'я персонажа, під яким вас будуть знати всі інші гравці,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; логін & ndash; ім'я для входу на сайт і форум ігри,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; пароль,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; адреса електронної поштової скриньки,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; вказати свою стать.
Реєстрація Дозори по довгому шляху моментально занурить вас в дивовижний світ гри. Ви відразу ж почнете брати участь у пригоді & ndash; битві двох протиборчих сторін Інших, занурюючись в три шари сутінок. Коли битва закінчиться, вас попросять назвати своє ім'я, а потім тільки запропонують заповнити невелику стандартну & nbsp; форму для завершення реєстрації:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; пароль,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; адресу поштової скриньки,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; логін (ім'я для ходу на сайт),
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; вибрати стать персонажа.
Дозори онлайн гра базується на протистоянні двох протилежних сил, наділених магічними здібностями. Це Інші, Темні і Світлі, і контролюючі їх органи - Дозори. Крім того, в грі є ще й третя сила - Інквізиція, покликана берегти рівновагу і зберігати нейтралітет у вічній війні Інших. Тому, починаючи грати в гру Дозори онлайн, ви повинні вибрати ту силу, на стороні якої ви будете боротися.
Гра починається в Артеку, куди вас відправляють лікуватися після зіткнення з Іншими. Людей в грі немає, кожен початківець гравець залишається людиною короткий час до проведення ініціації. Після неї тільки від вас залежить як скоро ви пройдете шлях від початківця Іншого до наймогутнішого мага, що користується повагою друзів і страхом супротивників.
Гра Дозори онлайн & nbsp; пропонує вашій персонажу розвиватися за таким шляхах:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; маг,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; відун (відьма), [+1] & bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; вампір,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; девон,
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; инкуб (суккуб),
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; перевертень (переверт).
У міру того, як ваш персонаж буде набирати досвід (одержуваний в бою), зростатиме його рівень, і вам відкриватимуться все більші можливості, заклинання і навички.
Грати в Дозори буде дуже цікаво. Тому що дії гри проходять у центрі сучасної Москви. Прекрасно отрисовать графіка, всі будівлі і вулиці відповідають справжнім. Гра проходить як на вулицях, так і в приміщеннях & ndash; банках, офісах, квартирах. Крім того, ваш персонаж повинен буде вести не тільки привабливу життя Іншого, але й життя сучасної людини, в & nbsp; Зокрема, ходити на роботу або користуватися громадським транспортом.
Бої, коли ви будете в Дозори грати, задовольнять смак навіть самого прискіпливого гравця. Ви можете битися як поодинці, так і брати участь у масових боях. У таємничих підземеллях вас чекають битви з големамі, причому ви можете битися відразу з трьома! Якщо ж ви станете дозорних, то зможете проводити затримання.
У грі існує потужна і добре продумана економіка, що дозволяє вашому персонажу заробляти гроші.
Дозори онлайн реєстрація відкриє перед вами світ, в якому реальність тісно переплетена з магічною складової.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more