Закладки

DSF Зоряний Флот

Альтернативні назви: DSF E92

Ігра DSF Зоряний флот: погляд у будущее

Сегодня космос таїть безліч секретів, і ми не знаємо, чи є життя на інших планетах крім нашої. Нас лякають інопланетянами, представляючи їх часто агресивними поневолювачами. Але, можливо, якщо й існують інші цивілізації, не всі вони небезпечні. Хто знає, що піднесе людству майбутнє. Які дали йому відкриються, і в які далекі подорожі можна буде відправитися, щоб торгувати з симпатичними гуманоидами, утримуватися від контактів з іншими і відверто ворогувати з третіми. Браузерна багатокористувацька гра DSF Зоряний флот обігрує цю тему, пропонуючи стати біля керма:

 • Лінкора
 • Крейсера
 • Корвета
 • Істребітеля
 • Фрегата
 • Флагмана

Вас чекає космічна одіссея, величні пейзажі холодного сяйва зірок, небувалі пригоди, небезпечні сутички, дослідження і вивчення технологій майбутнього. Починайте DSF Зоряний флот грати, і нехай космос підкориться вам.

С чого починаються пріключенія

Как прийнято в іграшках MMORPG, спочатку йде DSF Зоряний флот реєстрація або увійти через службу соціальної мережі. Далі вибираємо сервер, потім створюємо героя, вибираючи підлогу і привласнюючи ім'я. Тепер найцікавіше зустріч з помічником, який старанно вводить вас в курс всіх подій, допомагає розібратися з керуванням і пропонує пройти свої перші тренувальні завдання.

Новічкам дуже корисно пройти запропоновані квести. Це не тільки допоможе швидше розібратися з роботою бази, але і принесе деякі ресурси для подальшого розвитку. Виконавши місію, помічник відсторониться, і зрідка тільки про себе нагадуватиме корисними порадами або завданнями. Подальшим розвитком ви займаєтеся самостійно, вивчаючи численні відгалуження.

 • Добивайте ресурси
 • Стройте будівлі і кораблі
 • Развівайте планету і станцію
 • Накаплівайте золото
 • Возводіте оборону
 • Собірайте налогі

Еслі є кораблі, їм необхідно паливо і пілоти, а купують їх за золото, здобуте під час квестів. Передбачена ще одна валюта алмази, але отримати їх можна за справжні гроші. Зате потім можна значно прискорити власний розвиток.

Первие кроки завоевателя

За можливість стати на ноги в безпеці хочеться вклонитися розробникам і сказати величезне спасибі. Поки ви не зніміть блокування і не дозволите іншим учасникам втягувати вас у війну, ніхто цього зробити не зможе. Поки діє ваш заборона на військові дії, можете насолоджуватися економікою і будівництвом, розробляючи рудники, накопичуючи метали і виробляючи необхідні предмети. Всі будівлі пов'язані і їх треба покращувати, щоб дістатися до нових можливостей.

В DSF E92 флот ви будете приділяти увагу більше підготовці до бою, ніж участі в ньому. Наймайте капітанів і будуйте кораблі, а потім відправляйте їх в точку конфлікту, щоб спостерігати, що відбувається.

Радари допоможуть виявити наближення чужих, подаючи сигнал тривоги, і чим вище рівень їх прокачування, тим точніше будуть свідчення. Кораблі теж вимагають постійних поліпшень, і ви зможете оснастити їх додаткової бронею, зброєю, підвищити навички атаки і оборони.

Ізвестно, що одному складно дати відсіч найбільш небезпечним ворогам, і для цього створюються Альнси. Щоб приєднатися до них, треба подати заявку, і якщо вас приймуть, ви знайдете союзників, які допоможуть ресурсами і військовою силою, якщо має бути зустріч з сильним противником.

Альянси також видають завдання, а відкрити їх можуть лише його учасники, проте виконати можна лише 2 на добу. За успіх вас нагородять медалями, які підвищують ранг ваших капітанів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more