Закладки

Дві вежі

Альтернативні назви: 2Towers

The Two Towers online & ndash; це браузерна онлайн гра (MMORPG) нового типу, де переважає правильно обрана тактика і командний дух. Тут тільки злагоджена командна гра і грамотно вибрана тактика дозволять виграти бій. Онлайн гра The Two Towers доступна в будь-якому браузері.

Для того, що б почати грати в онлайн гру The Two Towers, потрібна не складна Реєстрація Дві вежі: на головній сторінці сайту, натиснувши на кнопку & laquo; Реєстрація & raquo; відкриється нова сторінка, де до реєстраційних поля потрібно ввести ім'я (логін), вибрати стать і прийняти Согас до Правил гри. Далі, перейшовши на нову сторінку, вибираєте клас з 6 запропонованих: Будівельник, Лучник, Маг, Священик, баліста і Тубілець. Якщо персонаж чимось не сподобався під час гри, його можна буде поміняти і продовжити далі в Дві вежі грати.

Після вибору персонажа, відкривши в меню & laquo; Профіль & raquo ;, можна побачити схильності персонажа, там же ввести e-mail, пароль, вибрати стать і аватар. Ну ось в принципі і все, Реєстрація в грі Дві вежі закінчена і & nbsp; тепер після всіх налаштувань можна буде грати в онлайн гру Дві вежі.

Спочатку, вашому героєві буде запропоновано виконати першу квестове завдання, за яке він отримає нагороду в ігровій валюті. На даному етапі квестових завдань -13 штук.

Гра Дві вежі онлайн має таку ігрову валюту & ndash; золото, срібло і перли. Перли можна купити за реальні гроші, а золото і срібло заробляється ігровими способами.

За цю валюту, в спеціальних магазинах, можна купити різну амуніцію і зброю (у кожного персонажа своє), зілля і руни.

Кожен з героїв має можливість придбати собі статус (за певну плату): Майстер, Мисливець за головами, Воїн, Крамар, Розвідник, Маскування, Заморожування в'юнів, Банкір і аукционщика. Крім статусів, персонажі мають сім видів характеристик: Атака, Захист, Удача, Спритність, Старанність, Жадібність і Інтелект. А також такі здібності: Магічний удар, Кам'яна шкіра, Уповільнення, Благословення, Анафема, Лікування, Сильний кидок, Стіна, Щит.

Онлайн гра Дві вежі пропонує ще пакетні можливості, але теж за певну суму ігрової валюти: Полководець, Землевласник і Торговець.

Після проходження кожного рівня в грі, персонаж буде отримувати вільні окуляри характеристик, які потрібно буде розподіляти між параметрами героя.

Дві вежі online пропонує декілька видів бойових битв: Арена, Баталії і Бої для новачків. А також, такий вид боїв, як & laquo; Нашестя & raquo; - Це бої проти монстрів (3х7, 7х7), де перемога щедро винагороджується.

У The Two Towers грати можна скористатися Тиром (тут можна вивчити різні вміння, битися з монстрами, спробувати різні боєприпаси і заробити трохи грошей).

Для тих, хто воліє командну і злагоджену гру, існує можливість вступити в клан. Або ж створити свій власний. Грати в гру Дві вежі онлайн у складі клану, значить мати можливість вирішувати всі проблемні питання, які виникають в процесі гри, спільно з іншими.

Просуваючись по кар'єрних сходах в цій грі, можна підвищити ігрове звання: від рядового до маршала. Але це ще не межа, якщо докласти максимум зусиль, можна досягти звання Зберігача Фортеці, це майже вершина ігровий еволюції. Але кінцева мета кожного гравця в грі, це не володіння золотом і фортецями, а купити свій власний острів (є чотири типи островів: Маленький Острів, Невеликий Острів, Середній Острів та Великий Острів), і в кінцевому підсумку отримати звання Зберігача Острови. & nbsp;

Ну і в ув'язненні цього огляду, хочу додати наступне: у грі є ще багато цікавих функцій, локацій, будівель та ігрових нюансів, так як Дві вежі онлайн гра дуже & laquo; об'ємна & raquo; і складається вона з безлічі островів. Тому вмістити все в короткий огляд не представляється можливим. Кращий варіант вивчити всю гру, це Реєстрація в грі The Two Towers, яка дозволить грати в Дві вежі вивчаючи її зсередини. Готові до пригод? Дві вежі реєстрація чекає на вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more