Закладки

Elden Ring

Альтернативні назви:

Elden Ring ще одна гра в жанрі RPG із всесвіту Dark Souls. Графіка традиційно заслуговує на похвалу, особливо враження справляють моторошні на вигляд боси. Звуковий супровід було покращено, тепер кожна локація має свою музичну тему, що допомагає створити потрібну атмосферу.

Традиційно для жанру RPG ваше завдання покращувати бойові навички та всіляко розвивати свого героя. Для цього доступний величезний відкритий світ з безліччю локацій, у тому числі і прихованих, над пошуком яких доведеться попрацювати. Не варто зосереджуватись на проходженні основної сюжетної кампанії. Краще проходити гру не поспішаючи. Світ добре опрацьований і кожен куточок його заслуговує на увагу гравця. Навіть на краях карти, можна знайти цікаві завдання з місцевими босами.

Починається оповідання з руйнування кільця Елдена, завдяки якому в королівстві панував спокій і достаток. Ваше завдання знову зібрати кільце, щоб зупинити руйнування і повернути королівству колишню велич.

Крім основної сюжетної лінії у грі багато додаткових завдань. Є серед них цікаві, але бувають і прості на кшталт доставки предмета, що охороняється ворогами, або чогось подібного. У цьому випадку не завжди необхідно знищувати вартових, іноді можна швидко умикнути предмет і негайно втекти. Хоча для отримання більшої кількості досвіду, боїв уникати не варто.

Зброї в грі безліч:

  • Кинджали
  • Мечі
  • Молоти
  • Топори
  • Спис
  • Луки
  • Посохи
  • Священні печатки

Це лише короткий список. Наприклад, лише мечів у грі кілька видів від катан до великих дворучних.

Бойова система досить цікава для кожного типу зброї існує ціла низка прийомів.

Грати в Elden Ring буде не просто. Вороги хитромудрі і сильні в цій грі. Вони будуть обсипати вас градом ударів, використовуючи комбінації, і непогано вміють ухилятися маневруючи на полі бою.

Карта справді величезна. Пересуватися пішки було б занадто стомливо і довго, щоб спростити це завдання у вашому розпорядженні буде кінь із незвичайним ім'ям Торрент. Щоб відкрити нову локацію на карті потрібно шукати спеціальні стовпи, що дозволяють розвіяти туман війни.

Битись, можна і не злазячи з сідла, але в цьому випадку великого арсеналу прийомів доступно не буде. Проте це може допомогти здобути перемогу над дуже великими і сильними босами, якщо вести бій гурту навколо на скакуні і завдаючи ударів, при цьому швидко відходячи від можливих атак у відповідь.

Зброя може значно покращити свої характеристики якщо використовувати спеціальні камені для заточування. Реалізовано це в грі дуже зручно, оскільки їх у будь-який момент можна перемістити на іншу зброю, якщо з мечника ви раптом вирішили стати копійником.

Не варто нехтувати можливістю створювати фантомів, які допоможуть вам боротися. Це можуть бути фантоми різних звірів або навіть ваша копія. Іноді вони здатні лише відвернути увагу, дозволяючи непомітно підійти до ворога з іншого боку, але можуть і досить сильно допомогти в бою. Фантоми можна покращувати та розвивати, розшукуючи для цього під час мандрівок спеціальні рослини.

Жаль, але Elden Ring скачати безкоштовно на ПК, не вийде. Гра можна придбати на ігровому майданчику Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз! Гра стоїть вашої уваги, особливо якщо ви шанувальник серії Dark Souls!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more