Закладки

Empire: Four Kingdoms

Альтернативні назви: Імперія: Чотири королівства

Ігра Empire: Four Kingdoms про середньовічному королівстві.

Еслі любите грати в іграшки на мобільному телефоні, рекомендуємо Empire: Four Kingdoms ММО стратегію для Android, iPhone і iPad. Розробка належить компанії Goodgame Studios, яка подбала про адаптацію на декількох мовах, і можна вибрати зручний. Події відбуваються за часів королів і лицарів, так що середньовічна атмосфера панує у всьому. Після невеликого вступу, під час якого допоможуть розібратися з керуванням, приступайте до самостійних дій.

Empire: Four Kingdoms скачати не складе труднощів, адже вона доступна безкоштовно. Але якщо ви з тих, кому не терпиться швидше досягти прогресу, тоді приготуйтеся періодично відправляти зі свого рахунку невеликі суми за прискорення будівництва, видобутку ресурсів або поліпшення будівлі. Якщо віддаєте перевагу грати на великому екрані, можна скачати Empire: Four Kingdoms на комп'ютер, і це буде браузерна іграшки з тими ж параметрами, що її мобільна версія.

Осваіваемся на новій території.

Каждому гравцеві виділяється ділянка землі, який треба захищати і розвивати. Будуйте всередині королівства будівлі, здобувайте ресурси, тренуйте армію. Поступово межі володінь розширяться, так як потреб побільшає. Будівель багато, і доступ до них відкривається поступово, але найголовніші, це:

  • Каменоломні
  • Лесопілкі
  • Ферми
  • Караульние служби
  • Таверни

Одні дозволяють накопичувати корисні матеріали, інші відповідають за продовольство, треті необхідні для захисту королівства. Ще у вас будуть шпигуни. З одного боку це корисні хлопці, які допоможуть дізнатися про військовий потенціал і економіці сусіднього королівства, але з іншого боку можуть стати проблемою. Наприклад, іноді вони розбурхують народ, і в місті починають спалахувати пожежі.

Следует також врахувати, що за сусідами шпигуєте не тільки ви, чужі розвідники теж промишляють шпигунством на ваших землях. Щоб виловити їх, відправляйте варту патрулювати вулиці. У спійманого шпигуна можна дізнатися цінну інформацію про те, хто його послав, і направити до замовника свою армію.

Ігра Empire: Four Kingdoms дозволяє вибирати тактику розвитку подій. Спробуйте домовитися мирним шляхом, і тільки якщо дипломатія не дасть результатів, участі в боях не уникнути, так що періодично атакувати або оборонятися все одно доведеться. Для цього треба вміло використовувати доступні сили, правильно розставляючи їх, і до місця застосовуючи наявні знаряддя.

Также є вибір розбиратися з ворогом самому або об'єднуватися з дружніми королівствами. Вибір щоразу слід робити індивідуально, виходячи з ваших можливостей і сил противника. В даному випадку можемо дати раду в суспільстві поводьтеся активно, щоб вас знали і цінували. Якщо ви енергійно берете участь в житті альянсу, в разі атаки на вас, більше шансів, що на заклик про допомогу швидко відгукнуться. Крім того, в таких об'єднаннях є виборні посади. Крім лідерів і їх помічників присутні дипломати вони сприяють укладення миру між альянсами або розв'язування війни, попередньо вивчивши їх відносини. Рекрутери займаються пошуком нових членів альянсу, маршали командують основними силами, а скарбники стежать за наповненням внутрішньої скарбниці.

Empire: Four Kingdoms гра має багато граней, але розповісти про всі докладно неможливо. Будуть навали кочівників, самураїв і інших чужоземців. Має бути дослідження нових земель зі складними або сприятливими умовами, участь в королівських випробуваннях і ще багато чого.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more