Закладки

Есцілон

Альтернативні назви: Escilon

Есцілон - браузерна гра, доступна аудиторії користувачів абсолютно безкоштовно. Це оригінальна MMORPG (історичного жанру) гра. Проект якісно відрізняється від нинішніх онлайн ігор, так як творці попрацювали виключити різного роду недоліки. Шановні геймери, в Есцілоне не тільки приверне цікава легенда, але і ключові особливості приємно здивують і порадують Вас. Потрапляючи в світ печерних людей, Ви отримуєте можливість розвиватися і переходити в нові світи, де відповідно відкриваються великі, привабливі перспективи. Таким чином, Ви як би з минулого прямуєте в майбутнє, відчуваючи на собі принади і складності життя в різних епохах.

Сістемние вимога для гри мінімальні. На Вашому комп'ютері повинен бути встановлений Windows (XP, Vista або Windows 7). Також для гри потрібно звукова карта, клавіатура і миша. При наявності з'єднання з інтернетом, Ви можете проходити реєстрацію і починати грати в гру Есцілон онлайн.

Есцілон онлайн реєстрація зробить Вас мешканцем кам'яного віку. Не потрібно закачувати клієнтських програм. Реєстрація Есцілон - простий і швидкий процес. Вам всього лише знадобиться зареєструвати нового персонажа, записавши такі дані:

 1. Нужно ввести логін - придумайте оригінальне ім'я для свого персонажа
 2. Укажіте підлогу (чоловічий чи жіночий)
 3. Запішіте електронну адресу але тільки свій справжній!
 4. Введіте пароль постарайтеся придумати понадежней
 5. Укажіте дату рожденія

После заповнення форми реєстрації, залишилося натиснути кнопку Увійти, щоб гра Есцілон онлайн стає Вам доступною. Пізнайте правду великодушних і зрозумійте правду безжальних. Що буде більш підходящим для Вашої натури? Онлайн гра Есцілон допоможе в цьому розібратися.

Чтоби зрозуміти, як слід Есцілон грати, для початку треба буде пройти навчальний курс на Вогнищі. Успішно пройшовши цей квест, заробите очко підвищення характеристики, плюс деякі корисні речі. Коли розберетеся в механізмі гри, зможете бувати у всіх доступних локаціях. Есцілон онлайн гра включає як надземні, так і підземні локації.

Надземние - це материк, острови і моря, а підземні - лабіринт. У всіх місцях будуть зустрічатися різноманітні тварини, з яких періодично випадають ресурси, які слід підбирати. Так як все в грі Вам доводиться створювати самостійно, що випали ресурси знадобляться для створення мазей, виготовлення одягу та зброї. Але докладніше розглянемо це пізніше.

Ітак, ми з'ясували, де відбуваються дії гри. Головним місцем проживання дикунів є Печерний селище. Тут розташовані такі локації:

 • Костер
 • Пещера верхового вождя
 • Пещера духов
 • Пещера мастеров
 • Поле брані
 • Хіжіна Антістеса
 • Торговий алтарь
 • Храм Опіфекса
 • Пещера льдов

Кроме перерахованих вище місць, Вам надано доступ в Рибальське селище, де можна придбати човен, а також пройти квестове завдання.

Чтоби грати в Есцілон, потрібно вибрати яким би Ви хотіли бачити свого персонажа. В онлайн грі Есцілон присутні воїни і маги. Вони мають відмінні характеристики і вміння. Головний параметр для воїна - статура. Також потрібно буде піклуватися про підняття злості і вправності. У магів акцент зроблений на розумності. Крім цього доведеться простежити, щоб з підвищенням рівнів можна було надіти потрібні магічні речі.

Как було вже згадано, необхідні речі будете створювати самі. Есцілон - суцільна боротьба за виживання і природно Ви не вистояти в цьому світі з голими руками. Ресурсів просто безліч, але отримавши що-небудь, доведеться доводити до розуму, перш ніж це перетвориться в корисну річ. У даній онлайн грі надані наступні ресурси: різні рослини, гриби, коріння, каміння, гілки, а також ті, які випали з тварин. Ви зможете скористатися ними тільки після впізнання в Печері духів. Після впізнання можна, наприклад, виготовити мазь (якщо знаєте рецепт), обміняти ресурс на що-небудь більш потрібне або просто з'їсти його і підвищити цим характеристику.

В грі присутній також валюта - Мушлі. Але заробити гроші можна за допомогою торгівлі все тими ж ресурсами або оволодівши професією. Якщо Вам до душі мирну працю, стаєте шаманом або майстром. В такому випадку Ваші послуги будуть добре оплачуватися.

Однако творці подбали і про систему боїв. Беріть участь в групових боях з іншими гравцями і з тваринами, а також просто в дуелях. Зброєю Вам послужать камені, ножі, сокири, палиці, дубини. У якийсь бій Ви б не вступили, завжди прагнете до перемоги! Впевнено піднімайтеся на вершину слави і придбайте досвід, такий необхідний для продовження подальшого шляху.

В основному онлайн гра складається з виконання квестових завдань. Все починається з першого квесту на Вогнищі, отриманого від Віртуса. Далі завдання будете брати у старого Антістеса. Чим довше граєте, тим більше квестів. З кожним рівнем вони стають все цікавіше і різноманітніше.

Что стосується рівнів, грати в онлайн гру Есцілон, можна переходячи з однієї епохи в іншу. А кожен рівень має свої переваги та особливості. Наприклад, для магів від рівня залежить кількість манни за одиницю розумності. Воїни до 5-го рівня можуть викликати на поле брані інструкторів і майстрів ударів або виверти. Особливістю 4-го рівня вважається можливість підвищення на ньому професійних умінь. Пройти і оцінити всі ці неординарні рівні, отримати насолоду від атмосферою стародавнього світу, здійснити захоплюючу подорож по епохах все це і багато іншого Вам пропонує онлайн гра Есцілон.

Регістрація в грі Есцілон доступна Всім бажаючим. Цей загадковий світ готовий прийняти Вас! Ласкаво просимо на простори захоплюючої віртуальності! Нехай гра неодмінно подарує Вам море задоволення!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more