Закладки

Europe 1400

Альтернативні назви: Європа 1400

Europa 1400 online & ndash; це безкоштовна браузерна гра, в якій ви можете створити свою власну династію. Тут ви можете бути хитрим торговцем і шанованим майстром, або вивертким негідником & hellip;

Європа 1400 online доступна в будь-якому браузері, а установка клієнта гри не об'язательно!

Для входу в гру, вам потрібна Реєстрація європа 1400: у реєстраційних полях на головній сторінці сайту вибираєте ігровий сервер, вводите прізвище вашої майбутньої династії (ігрове ім'я), ваш ел. поштову адресу (e-mail) і пароль. Після чого погоджуєтеся з Умовами гри, і на цьому Реєстрація в грі європа 1400 закінчується, ви, перейшовши на нову сторінку, можете створити образ свого героя. Тут вибираєте стать персонажа, аватар і привласнюєте йому ім'я. Перейшовши в закладку & laquo; Майстер & raquo ;, можете вибрати для своєї династії Герб і свою першу майстерню, за такими напрямками: Майстер, Патрон, Вчений і Шахрай. Тепер, якщо ви готові приступити до гри, натискаєте на & laquo; Почати гру & raquo; і потрапляєте в ігрову зону!

У вашого персонажа є шість талантів: & nbsp; Ремесло, Красномовство, Темрява, Знання магії, Битва і Переговори. Підвищити ці таланти можна за допомогою артефактів. Максимальний рівень прокачування & ndash; 100.

Крім талантів, є можливість в процесі гри вибрати собі професію: Алхімік, Фермер, Злодій, Священик, Грабіжник, Власник таверни, Коваль, Тесляр або Ткач.

& nbsp;

Онлайн гра Europa 1400 пропонує вам п'ять локацій міста, в яких відбуватиметься в основному гра. Це: Район майстрів, Район шинків, Бандитський район, Лісовий масив і Район вчених. У цих локаціях ваш персонаж може взяти місії (квестові завдання).

На початковому етапі вашого персонажу необхідно буде збирати ресурси або купувати їх на ринку (ресурси в грі різні, залежно від обраного напрямку майстерні). Завдяки ресурсам, у своїй майстерні ви можете виробляти товари, які потім можна продати знову ж на ринку, а за отримані гроші побудувати ще кілька майстерень (ви можете побудувати 4 майстерень) і розширити робочий штат. & nbsp;

Важливо! Якщо ви незадоволені своїй майстерні, її можна знищити.

& nbsp;

Онлайн гра європа +1400 має головний торговий вузол для всіх типів товарів, це Ринок. Тут можна купувати, продавати, управляти транспортом і жебракувати (якщо є в цьому необхідність). Гра має свою валюту & ndash; Золото. Крім Золота є ще & nbsp; Рубіни, які можна купити за & laquo; реал & raquo ;.

Разом з розвитком своєї Резиденції (розвивати резиденцію можна за допомогою розширень і поліпшень), ваш персонаж буде вивчати таланти & nbsp; і типи торгівлі, а також планувати інтриги. & nbsp;

Грати в гру європа 1400 онлайн можете, маючи своїх шпигунів, які будуть стежити за іншими гравцями, і збирати свідчення проти них.

Європа 1400 онлайн гра має таку будівлю, як Ратуша. Це місце, де відбувається політичне життя міста: тут є книга Законів, огляд офісів і Зал суду. Тут же ви можете купити Титул (він підвищує вашу репутацію, і потрібні для певних посад і розширень резиденцій) або зробити запит на будівництво нової будівлі.

Гра європа +1400 онлайн, пропонує вам побудувати економічну імперію з використанням ремесел, стати досвідченим торговцем і зійти на політичний Олімп. Маючи просту хатину, в процесі гри її можна перетворити в палац. Все буде залежати від ваших старань.

Грати в онлайн гру європа 1400 можна, займаючись торгівлею з іншими гравцями безпосередньо, за допомогою складу. При цьому ви будете ще отримувати вигоду від цін, які незалежний від ринкових.

Досягнувши достатнього впливу і багатства, ваш персонаж може зайнятися політичною кар'єрою. Наявність різноманітних посад дадуть йому різні привілеї та бонуси, що дозволяють зміцнити вплив і придушити своїх конкурентів.

Грати в європа 1400 можна вступивши в Гільдію або створивши свою. За допомогою Гладій, граючи разом з іншими гравцями, можна досягти більшого в грі & hellip; & nbsp;

Гра має тривимірну графіку, тому в європа 1400 грати буде вельми приємно!

Так як в грі досить багато різних функціональних можливостей, всього описати не надається можливим. Кращим варіантом буде європа 1400 реєстрація, завдяки якій зможете самі все побачити!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more