Закладки

Fairy Tail

Альтернативні назви: Хвіст феї

Ігра Fairy Tail - дивовижна фантазія

Не втомлюєшся дивуватися розробникам, здатним придумувати чарівні світи, оживляти їх за допомогою дивних створінь, магії, природних стихій. Вони змушують їх не просто функціонувати, а гармонійно взаємодіяти між собою: налагоджувати контакти, сваритися і дружити, давати і виконувати доручення, іноді воювати, часом торгувати або щось вирощувати.

Фентезійная браузерна гра Fairy Tail з розрахованих на багато користувачів режимом одне з таких творінь майстрів ігрового простору. Вона виконана в стилі аніме, і це ще один привід завітати в неї тим, хто небайдужий до великоока героям.

Ваш вид на жітельство

Жітелі королівства Фіор, яке розташовується на західному півострові Земної Краї, раді бачити вас в ролі нового поселенця. Тут в мирі і дружбі проживає 17 мільйонів чарівників, але деколи виникають спірні моменти, що ведуть до суперництва і змагань.

Главная їх робота - торгівля магією. Всі існуючі гільдії і вільні творці підкоряються магічним Раді, який контролює фінанси, видає завдання і наділяє повноваженнями. Щоб в Fairy Tail грати, треба пройти перевірку і отримати посвячення.

Первим, найпростішим випробуванням стане Fairy Tail реєстрація:

  • Електронний адрес
  • Пароль
  • Подтвержденіе пароля
  • Создать аккаунт

Ілі увійдіть через систему Однокласники, ВКонтакте, меіл. ру, Фесбук, приєднавшись до групи зацікавлених в грі геймерів. Отримавши пропуск, назвіть свою стать і ім'я, а також виберіть здатності, які вам цікаві, щоб стати одним з 4-х класів героїв:

  • Маг стихій - виріс на самоті, трохи замкнутий, але цілеспрямований. Володіє силою чотирьох природних стихій.
  • Убійца драконів знає секрети давньої магії і вміє воювати з драконами.
  • Рицарь-маг корисний магією переозброєння, коли треба протистояти різним ворогам, і йому немає рівних в перших рядах при настанні.
  • Прізиватель не може похвалитися фізичною силою, але навчився управляти зірками, і тепер закликає їх силу в битвах.

Пріспосабліваемся до нового месту

Совершая вибір чарівного персонажа, представленого в чоловічих і жіночих обличчях, треба враховувати, що з цим пов'язані всі подальші події, розвитку і напарники.

Едінственное незмінне - постійний розвиток героя шляхом активної участі з життя міста, виконання завдань, накопичення характеристик і нових талантів. Вам знадобиться хороша екіпіровка і вірні друзі, більше корисних заклинань і союзники в разі небезпечної ситуації.

Нікто не відміняв ігрову валюту, за яку купуються корисні артефакти, і прискорюється розвиток талантів, а тому збираєте кристали з грошима в великих боях, дрібних дорученнях і шляхом щоденного перебування всередині iPlayer Fairy Tail.

Пополніть рахунок допоможе Осада, Битва за Магазин, Райська Вежа, участь в яких передбачає організацію інших учасників гільдії. Після реєстрації ви пройдете курси молодого мага і спробуєте сили в бою тренувальному, за який все ж отримаєте заохочувальну відзнаку.

Чем більше ви навчаєтеся, тим ширше ваші можливості, але найприємніше - новачки за перший тиждень отримують обов'язкові подарунки, і з кожним днем ​​вони все істотніше. Тривалість перебування онлайн теж відзначається.

Прохожденіе рівнів дарує чергове відкриття. Скоро ви зможете почати екіпірувати героя, вибираючи в меню спорядження, потім стане доступною магія, в кузні можна покращувати зброю, посилюючи їх функції, а кнопка "навчання" дозволить тренувати особисті характеристики.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more