Закладки

Fallout 4 VR

Альтернативні назви: Фаллаут 4 ВР

Ігра Fallout 4 VR для віртуальної реальності.

Сейчас спостерігається тенденція масового появи ігор розкручених брендів. Серед них на виставці Е3 в 2016 та 2017 років роках була представлена ​​рольова гра Fallout 4 VR від студії-розробника Bethesda Game Studios. Особливість її в тому, що це модифікована версія Fallout для пристрою віртуальності HTC Vive.

То, що вже вийшло з-під пера авторів, більшість гравців вразило і порушило бажання швидше приступити до проходження. Але треба зауважити, що в деяких випадках спостерігається небажаний ефект "морської хвороби". Тобто люди, які страждають від хвилі, відчувають в окулярах віртуальної реальності ті ж відчуття, що при хитавиці. Зате інші кажуть, що занурення в величезний сюрреалістичний світ, це "Вау! "І справжній" вибух мозку "!

Дань минулого.

На перших порах грати в гру Fallout 4 VR доступно тільки частково, виконуючи невеликі завдання міні-ігор. А поки автори працюють над останніми штрихами глобальних завдань, можна побродити у відкритому світі, вивчаючи його особливості.

По сюжету Fallout, гравці виявляються в світі після ядерної війни, яка перетворила землю на випалену пустелю. Вижила лише групка людей, які ховаються в облаштованих сховищах. Бункер №13 мав відкритися тільки через 200 років, але різка нестача водних ресурсів послужила поважних приводом відкрити його раніше. З нього вийшов доброволець з дорученням відшукати водний чіп протягом 150-и днів. Але якщо вдасться домовитися з торговцями, що ті будуть поставляти в притулок воду, час подорожі можна продовжити ще на 100 діб.

Во час свого перебування на поверхні виходець розуміє, наскільки небезпечна навколо ситуація. Заражене повітря привів до того, що з'явилося надто багато мутантів, і вони продовжують множитися. Це наводить на думку, що є якесь джерело, що сприяє мутації, а тому його треба знищити. Звідси стає ясно, що місія з водою стала тільки початком, і тепер чекає багато роботи. Перш за все, ліквідації підлягає джерело зарази, а також не можна залишати на волі Повелителя лідера мутованих. Коли все місії виконані, виходець з притулку повертається назад і доповідає Доглядачеві про виконану роботу. Той вислуховує звіт, дякує за службу, і культурно просить його покинути притулок, побоюючись, що той посіє смуту серед інших. Так герой виявляється в пустки.

Собитія майбутнього.

Теперь ж, коли можна скачати Fallout 4 VR, гравці потрапляють в Бостон. Перед тим, як повністю піти в постапокаліптичний світ, побачите кілька миттєвостей до катастрофи. За іронією долі ви опинитеся єдиним уцілілим не тільки в цій страшній війні, але і з притулку 111. Щоб освоїтися, можете побродити, вивчити околиці, спробувати контактувати з навколишніми предметами. Почавши повноцінно в Fallout 4 VR грати, належить виконувати конкретні завдання:

  • Откривать нові локаціі
  • Собірать артефакти
  • Контактіровать з персонажамі
  • Унічтожать монстров
  • Улучшать снаряженіе
  • Создавать предмети
  • Заніматься строітельством

Fallout 4 VR, це живий світ з оновленою системою бою та іншими можливостями. Навколо надто багато страшних тварюк, яких слід знищити. Вони стають все більш агресивною і напористий, і це вимагає постійного вдосконалення. Власне, це динамічний екшн, в якому треба швидко приймати рішення, змінювати дислокацію і зброю. Не забувайте досліджувати пустку, адже в тайниках завжди є чим поживитися. Втім, досвідчені бійці і самі про це знають без підказок.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more