Закладки

Faor

Альтернативні назви: Faor Online, Фаорой

C ьогодні ми познайомимося з незвичайним світом Фаорой. Фаорой online & nbsp; - Це MMORPG ( Massive Multiplayer Online Role - Playing Game ), яка запускається в браузері без установки додаткових програм, патчів або клієнтів. О нлайн гра Faor в иполнена в дусі фентезі, з притаманною саме їй оригінальністю і неповторним гумором. Гра має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і & nbsp; барвисту графіку.

Отже приступимо, щоб зануритися в казковий світ Faor online, нам необхідно, насамперед, зареєструватися. Реєстрація в грі & nbsp; Фаорой & nbsp; досить проста і практично не викликає питань, але ми опишемо процес реєстрації ще раз. & nbsp; Після натискання кнопки & laquo; Реєстрація & raquo; на головній сторінці сайту, нам буде запропоновано ввести особисті дані для авторизації. Потрібно ввести адресу поштової скриньки, через який буде здійснюватися комунікація з нами, вибрати пароль і підібрати секретне питання для відновлення пароля в разі його втрати. Також необхідно вказати згоду з користувальницькою угодою онлайн ігри Фаорой і згода & nbsp; з правилами безпосередньо самої гри. Природно, ознайомитися з текстом угод ви можете здійснивши перехід за відповідним посиланням. У випадку вдалої реєстрації ви потрапите на сторінку створення персонажа, якщо виникне непередбачена ситуація (наприклад, & nbsp; обраний вами поштову скриньку зайнятий), вам буде запропоновано ввести інші дані. Фаорой & nbsp; онлайн гра одна з перших, де можна вибрати зовнішній вигляд гравця з настільки барвистих варіантів. Ви можете створити свого персонажа, використовуючи кілька налаштувань:

-клас персонажа, який визначає стиль гри персонажа, набір зброї, а також характеристики героя. У грі існує 5 відповідних класів & laquo; Воїн & raquo ;, & laquo; Вбивця & raquo ;, & laquo; Жрець & raquo;, & nbsp; & laquo; Маг & raquo; і & laquo; Рейнджер & raquo ;. & nbsp; Гра Фаорой & nbsp; онлайн, забезпечує чесний баланс класів, наприклад Воїн легко справляється з убивцями і рейнджерами, але атаки магів і жерців завдають йому нищівних втрат, від якого воїни незахищені. У теж час Жерці з легкістю здолають магів, від атак яких їх захищає потужний магічний щит. Воїн буде виснажений в бою з жерцем за рахунок можливості лікувати себе у Жерця. Онлайн гра Фаорой аналогічно надає всім іншим персонажам переваги і недоліки. Також кожен клас має свою гілку класових навичок & ndash; особливих умінь.

- Ім'я: виберіть унікальний нік використовуючи латиницю або символи кирилиці.

Реєстрація & nbsp; Фаорой дозволяє налаштувати зовнішній вигляд використовуючи декілька налаштувань, за вибір яких ми можемо відповідати самі або доручити вирішення комп'ютера. За зовнішній вигляд відповідають:

- Форма & nbsp; і колір очей.

- Форма зачіски.

- Колір волосся.

- Форма бороди. (для персонажів чоловічої статі)

- Колір шкіри.

- Колір одягу.

Закінчивши вибір особливостей персонажа, натисніть на кнопку & laquo; Створити & raquo ;.

Фаорой онлайн & nbsp; реєстрація не займе у вас багато часу, так що не варто лякатися гучного слова & laquo; реєстрація & raquo ;.

Грати в гру & nbsp; Фаорой онлайн ви зможете з будь-якого комп'ютера, на якому є вихід в інтернет, адже системні вимоги настільки малі, що зараз врядли зустрінеш комп'ютер, не задовольняє їм. & nbsp; Подробней придивимося до інтерфейсу самої гри, з яким нам доведеться працювати. Є безліч функціональних вікон і випадаючих меню. Для того щоб грати в онлайн гру & nbsp; Фаорой & nbsp; нам необхідно запам'ятати кілька потрібних елементів інтерфейсу. Внизу екрана розташовані кнопки для доступу в важливі елементи управління. Тут ми побачимо доступ до умінь персонажа, його рюкзаку карті або списку квестів та ін. Інформація про персонажа показує рівень життя, мани, досвіду, а так же портрет персонажа. За допомогою чату ви зможете грати в & nbsp; Фаорой, спілкуючись з іншими гравцями, організовувати бої в групі або протистояння 1 на 1.

Тепер детальніше про самому світі Фаорой, це & nbsp; один з рівноважного світів, який знаходиться & nbsp; Сферою Гармонії і Дном ​​Міров. У ньому мешкає безліч різних істот різних рас. Тут ви можете зустріти людей, чарівних ельфів з Зачарованого лісу, якщо захочете ви можете побачити підгірських жителів & ndash; гномів і карликів ,, а так само похмурих орків, які займаються полюванням, рибальством і іншими промислами.

У Фаорой один величезний & nbsp; материк, який тягнеться & nbsp; із заходу на схід. Навколо нього води океану, хоча точно ніхто не знає чи є інші острови і материки в цьому нескінченному водному просторі. По середині суші виріс єдиний гірський масив & ndash; гребінь Дракона, який дав житло у своїх скелях гномам і карликам. На заході розташовується плато Аркадія а східна частина & ndash; країна Полювання зайнята військами сил Темряви. Фаорой дозволяє грати і забути про сірі будні реального світу і з головою зануритися в протистояння п'яти рас, де точно знайдеться місце вашого персонажу.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more