Закладки

Far Cry 5

Альтернативні назви: Far Cry 5

Ігра Far Cry 5: культ віри.

Заявленная для виходу на початку 2018 року гра Far Cry 5 шутер від першої особи, розбурхала уми соціально активних геймерів. Сценарій чергової серії Far Cry розроблявся кілька років і задовго до наміченого релізу. Однак суспільство побачило в ній зв'язок з нинішніми політичними проблемами: вибори президента США, вихід Британії з ЄС. І хоча це лише каверзні зауваження журналістів, без політики дійсно не обійшлося. Зокрема, сценарист гри Ден Хей зізнався, що на нього справили великий вплив ідеї сепаратизму. Під час його дитинства і юності він відчував тривогу під час холодної війни двох країн і постійних терористичних атак.

Чтоби гравці, почавши грати в гру Far Cry 5, відчули реалістичність того, що відбувається, Ден хотів написати правдоподібний сценарій. Для цього на два тижні група розробників відправилася в Монтану. Вони вивчали ритм життя, ідеологію, релігійність, цінності і небажання населення, щоб хтось сторонній втручався в їх звичний уклад. Саме цей штат згодом і був узятий за основу розвитку подій. В результаті вийшов злободенне, продуманий ігровий продукт про те, як в тихому райському куточку утворилася секта, яка вирішила, що гряде кінець світу. Хоча ідея не оригінальна, зате повністю збігається з догмами, яких дотримуються подібні організації.

Когда відкрилася провідна лінія сюжету, розробники отримали петицію від частини громадян, які висловили побажання, щоб фанатиків, як антагоністів, представили у вигляді мусульман. Правда голос цей був розкритикований, і все залишилося без змін, що й зрозуміло, враховуючи закладену в проект початкову ідеологію.

Вимишленний, але такий реалістичний світ.

После представленого анонса багато хто мріє скоріше скачати Far Cry 5, і зайняти посаду помічника шерифа. Саме від його особи належить діяти, допомагаючи силам правопорядку вершити вендету.

Действія розгортаються в придуманому містечку Хоуп, де самопроголошений радикальний пророк Йосип Сід оголошує, що прийшов для порятунку людей від гієни вогненної. Він вселяє в розуми жителів смуту і страхи заради залучення їх до лав товариства "Врата Едему". Тільки хто долучився будуть врятовані, але на добровільне волевиявлення він не сильно розраховує, і в хід йдуть всі засоби. А якщо хто активно чинить опір, душу "рятують" проти його волі простим пострілом в голову, природно, після лютої молитви і відпущення гріхів. Коли Сід перейшов від слів до погроз, його намагалися урезонити. Але коли загрози змінилися жорстокими випадами, люди, чия воля залишилася несломленной, стали активно боротися з сектантами.

Начав в Far Cry 5 грати, в ролі помічника шерифа належить заарештувати організатора секти, який називає себе батьком, а своїх послідовників братами і сестрами або "Вісник". Серед них є особливо активні:

  • Джейкоб офіцер у відставці, тепер тренує власний озброєний загін.
  • Фейт зображує добру самаритянка, щоб приспати пильність людей, змусивши довіритися Сиду.
  • Джон скориставшись посадою адвоката, придбав для секти велику ділянку землі в околицях містечка Хоуп.

Но і в рядах опору гри iPlayer Far Cry 5 є відважні герої:

  • Пастор Джерром священик, який став свідком, як частина пастви перекинулася до лідера "Воріт Едему".
  • Нік Рай пілот і член секти, який вирішив покинути її заради власних дітей.
  • Мері Фейргрейв одна з потерпілих від сектантів. Вона господиня кабачка "Крила любові", де пролилася кров, в тому числі і її батька.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more