Закладки

Far Cry

Альтернативні назви: Far Cry

Far Cry - комп'ютерна гра в жанрі шутера від першої особи. Гра Far Cry досить таки яскрава і насичена подіями. Як і в будь комп'ютерній грі даного жанру Ваше завдання залишитися живим. Це, звичайно, виключаючи ті цілі, які треба досягти в грі. Дана гра отримала нереальну популярність протягом менше ніж півроку після виходу в продаж. Що то незвичайне ховається в цій грі. Напевно Вас вже розпирає цікавість, і Ви вже загорілися зазирнути у світ ігри та завантажити гру Far Cry.

Порадимо Вам не поспішає і для початку ознайомиться з грою, хоча б поверхово, за допомогою оглядів текстових і відео оглядів. І от потім можете сміливо гру Far Cry скачати. У гру Фар Край грати Ви приступите відразу після процесу скачування.

Весь сюжет гри розповідає Вам про життя колишнього спецназівця. Грати Far Cry Ви будите саме їм, головним героєм гри, адже не дарма він має досвід у військовій сфері. Дії гри розгортаються на найкрасивіших просторах тропічного раю, на островах Кабатов в Тихому океані. Вашими супротивниками будуть люди займаються розробкою мутаційного вірусу. Вам зустрінуться на шляху примати вже заражені.

Включаючи Вашого персонажа Вам на допомогу і Вам в перешкоду, то є вороги, будуть такі персонажі:

• Джек Карвер;

• Валері Костянтин;

• Дойл;

• Полковник Річард Кроу;

• Доктор Крігер.

Джек Карвер - власне Ваш персонаж. Власник компанією з оренди водного транспорту. Залучений в місію вже прибуваючи на острові.

Валері Костянтин - агент ЦРУ, під прикриттям. Просить Джека про допомогу у виконання її місії. Після порушення плану розкривається Джеку.

Дойл - інженер, під прикриттям. Посланий для з'ясування ситуації на острові. Вбито Джеком.

Полковник Річард Кроу - найманець, головний з охорони на острові.

Доктор Крігер - головний противник в грі. Господар всіх лабораторій на острові з розробки спеціальних речовин.

Виконання кожної Far Cry місії має найбільше значення для подальшого розвитку подій. Також все це пов'язано з рівнями проходжень. Все, як завжди, починається з навчального режиму. Розробник пропонує Вам на вибір кілька шляхів досягнення мети гри.

Для всіх цих пригод Вашому героєві, звичайно ж, не вижити без зброї. Ось зброю Far Cry представлено, можливо, не в колосальна різноманітність, але з найнеобхідніше.

І завжди з Вашим Джеком Карвером маються таке екіпірувальні предмети: бінокль, ліхтарик, ПНВ, комплект вибухівки, аптечка, бронежилет, картки доступу і комунікатор.

Гра Фар Край за допомогою виразної та чіткої графіки втягне Вас у світ подорожі по настільки дивовижного раю на Землі. Ще й музичний супровід, вдало підібране, що підтримують загальну обстановку підкреслює моменти. Все навколо реальне і хочеться насолоджуватися, але Ваша місія не дає Вам спокою. Треба поспішати. Поспішайте і Ви, адже всі чекають Вашу допомогу. Не забудьте порадити гру Far Cry своїм товаришам. Всі повинні себе відчути героями.

Доброю Вам гри! Спасибі за увагу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more