Закладки

На честь

Альтернативні назви: На честь

Ігра на честь і її походження.

При попередньому перегляді нової комп'ютерної гри, починаються аргументи, який жанр він є, з деяким двигуном, хто працює над ним, хто публікує та інші пов'язані атрибути. Але найменше відомо, як це було задумано автором, і скільки часу пройшло до настання її ударів.

Game For Honor вилупилася в голові Джейсона Ванденберга більше 10 років. Поштовх служив мистецтвом курсів західної битви, записаних з Джейсоном, а потім став замислюватися про спосіб передачі контролера елементами ударів меча. Коли ця ідея була сформована, він запропонував її різним видавцям, але довгий час ніхто не хотів пов'язуватися з непопулярним жанром, посилаючись на відсутність цільової аудиторії. Але це була не єдина причина того, що технологія, щоб зробити дію занадто реалістичною в той час, не існувало. Так сталося, що Джейсон Ванденберг зміг «народити» на честь лише через 12 років після її ідей.

проходження дитини все одно виявилося б не тільки життєздатним, але й дивно розважальним. Іграшка не є чимось продовженням, а цілком окремим продуктом з унікальною історією.

На E3 2015 анонс ігрового проекту з однокористувацьким / багатокористувацьким режимом в жанрі hack і slay, і готується до випуску свого видавця Ubisoft весна 2016 Для Honor можна буде завантажити найдоречніші платформи:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Где в кінці середньовіччя.

Важкі обладунки, мечі, потужні, суворі обличчя солдатів, що зібралися на полі бою, - для честі, реалістична бойова гра в третій особі. Пора зробити фатальний вибір того, ким ви станете в цій середньовічній історії:

 • Легіони непереможні рицарем
 • Ворбан насильницький вікінгом
 • Вибраний спокійний samuraem

рр. Очікував на полі бою купався в морі крові, і займався стратегією розробки тактики, поєднаної з союзниками проти ворогів і атакував їх з близьких і далеких кордонів. Процес настільки реалістичний, що ви відчуєте, як сила удару змінюється в залежності від ваги зброї.

Для завантаження Для Honor, вам доведеться трохи почекати, і ви можете піти на одну місію або поділитися з друзями проходження.

Trump For Honor на ПК для інших ігрових продуктів емоційності. Можна сказати, що це гра для жорстких чоловіків, які відчувають особливий ближній бій після підйому бурхливого адреналіну в жилах, пристрасті та іншої хімічної реакції.

Як і в житті, герої не дотримуються правил «один на один» і можуть атакувати декількох людей по одній, а часто і робить. Уявіть собі, що ви стикаєтеся в натовп, викрикуєте бойовий клич, а потім утримуєте меч на ударі. Там дійсно повинні бути найбільш вагомі розмахуючи руками і не чекати, поки система автоматично робить це за вас. Оскільки ваш опонент також є справжнім гравцем, який виграє битву першим, хто помилково вловлює іншого і викликає смертельну рану.

Особливості гри

.

Game For Honor викликав багато шуму, і не можна чекати, щоб гравці зайняли місце на моніторі, перейшовши на військову кампанію, залишивши своїх дружин, щоб тримати вогнище, поки вони не повернуть щит або щит. А щоб виграти всі битви, подумати і діяти швидко, використовуючи доступні ігрові можливості.

 • Вибрати три фракції воїна, самураїв або вікінга
 • Система Art of Battle допомагає керувати мехом
 • Обдумивайте військову стратегію
 • Развівайте таланти geroev
 • Сражайтеся в одиночній кампанії, або плечем до плеча з druzyami
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more