Закладки

Galactic Civilizations 4

Альтернативні назви:

Galactic Civilizations 4 нова частина популярного циклу космічних стратегій. Грати можна на ПК. Графіка стала ще кращою, а космічні пейзажі ще привабливішими. Озвучка хороша, музика приємна. Не дивлячись на те, що гра сучасна, вимоги до продуктивності невисокі, грати можна не тільки на ігрових комп'ютерах.

У цій частині вам як і раніше доведеться колонізувати значну частину космосу на чолі однієї з обраних рас. Фракцій стало ще більше, у кожної з них свої слабкі та сильні сторони вивчіть опис перш ніж зробити вибір.

Для новачків присутнє навчання у вигляді декількох нескладних місій перед початком випробувань. Завдяки підказкам розібратися з інтерфейсом управління буде неважко. Гравцям знайомим з попередніми частинами на це потрібно менше зусиль, оскільки змін не так багато.

На шляху до завоювання космічних просторів вам доведеться виконати багато справ:

  • Дослідіть найближчі планети та зіркові системи
  • Налагодьте видобуток корисних копалин та виробництво їжі
  • Займіться наукою, щоб отримати більш досконалі кораблі та модернізувати виробництво
  • Змінюйте конструкцію космічних кораблів, щоб отримати флот максимально відповідний вашому стилю гри
  • Воюйте з ворожими расами і захоплюйте свої планети
  • Приділяйте увагу дипломатії та торгівлі, в деяких ситуаціях це здатне принести велику користь ніж вдала військова кампанія

У цьому списку перераховані основні, але далеко не всі види діяльності, якими ви займетеся в Galactic Civilizations 4 на ПК.

Ви самі визначаєте як саме розвиватиметься ваша цивілізація, які у неї будуть культурні цінності та звичаї. Перед початком налаштуйте деякі параметри, які визначать, як протікатиме ігровий процес. Такий підхід дає можливість налаштувати гру більш тонко, ніж просто обравши рівень складності. Навколишній світ генерується при кожному проходженні заново, тому двох однакових проходжень бути не може.

Як і в багатьох інших стратегіях тут ви зіткнетеся з нестачею ресурсів на початку гри, це серйозна проблема, яку необхідно вирішити. Одночасно з цим знадобиться сильний космічний флот, здатний захистити ваші колонії та поселенців.

Вибирайте, що найважливіше в даний момент і дійте. Прямолінійна тактика не завжди є найкращим варіантом.

Грати в Galactic Civilizations 4 буде дуже цікаво, оскільки під час моделювання всесвіту активно використовується штучний інтелект. Варіантів проходження безліч, ви зможете провести підкорюючи космос стільки часу, скільки забажаєте. Якщо реалізувати намічене не вдалося, просто почніть спочатку та виберіть інший шлях розвитку.

Інтернет необхідний лише спочатку, для завантаження файлів інсталяції.

Galactic Civilizations 4 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Купити гру можна відвідавши портал Steam або скориставшись посиланням на даній сторінці.

Почніть грати зараз, щоб створити цивілізацію, яка підкорила собі всю галактику!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more