Закладки

Game of Warriors

Альтернативні назви:

Game of Warriors стратегія у жанрі захист вежі TD. Грати можна на пристрої під керуванням Android. Тут на вас чекає якісна 3d графіка. Озвучена гра добре, музика не дратує.

Дії сюжету відбуваються у чарівному світі.

Цього разу вашим завданням буде захист людей, які опинилися в жахливій ситуації. Залишки людської цивілізації були вигнані з належали їм земель союзом злих царств. Ви повинні стати героєм, який допоможе людям перетворитися на могутніх воїнів і перемогти сили зла.

Це складне завдання, має бути довгий шлях:

  • Поліпшуйте своїх бійців
  • Відвоюйте землі розбивши ворогів
  • Розблокуйте героїв
  • Освойте навички, які допоможуть вам відображати атаки ворогів

Це скорочений список завдань виконанням яких ви займетеся під час гри, але перш ніж приступити пройдіть невелику навчальну місію.

Битви належить вести проти чотирьох тьми:

  1. гоблінів
  2. скелетів
  3. воргенів
  4. орків

Розгроміть чотири армії зла, щоб повернути світло в казковий світ.

Бойові дії доведеться вести на різних територіях з різним типом місцевості. Заздалегідь плануйте оборону, використовуючи маршрути руху ворожих військ.

Розташовуйте атакуючі юніти на позиції, де зона обстрілу буде ширшою.

Постарайтеся уповільнити у цих місцях рух ворогів розташувавши у тому, щоб перегородити шлях загони піхоти.

Герой супроводжує ваші армії в кожній місії здатний значно посилити ваших воїнів якщо ви розташуєте його в правильному місці.

Всі ваші бійці з отриманням досвіду та підвищенням рівня можуть отримати нові можливості. Наприклад, вони зможуть завдавати шкоди по великій площі або сповільнювати, заморожувати ворогів.

Противники різні, деякі з них можуть бути вразливі для фізичної шкоди, інші для магічної. Швидкість руху в них також може відрізнятися.

Під час битви дуже важливо навчиться швидко приймати правильні рішення і перемога буде за вами.

Необхідно вибрати тактику перед битвою. Зазвичай правильніше спочатку розташувати якомога більше воїнів по дорозі ворожих загонів і лише після цього займатися їх поліпшенням.

Не тільки воїни борються з ворогами. Ваш генерал теж може завдавати шкоди.

Вибирайте необхідні навички з 15 активних та 3 пасивних. Вирішуйте які з них найбільш ефективні та краще підходять під ваш стиль гри. Не всі навички доступні одразу. Для того, щоб отримати більш сильні, знадобиться час. Використання цих здібностей варто зберігати для моментів, коли ворогів стає дуже багато і вашим воїнам доводиться нелегко.

Розміщуючи свої загони, враховуйте особливості ворогів, з якими належить бій. Це можна побачити перед битвою. Пам'ятайте, не всі ваші воїни вміють атакувати супротивників, що літають.

Грати в Game of Warriors можна навіть без інтернету, ця особливість стане в нагоді в місцях, де немає покриття у вашого оператора.

Game of Warriors скачати безкоштовно на Android можна виконавши перехід за посиланням на даній сторінці.

Почніть грати прямо зараз і зламайте переважаючі сили ворогів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more