Закладки

Genesyx

Альтернативні назви: Genesyx

Genesyx online & nbsp; - це безкоштовна багатокористувацька рольова гра в жанрі наукової фантастики про постапокаліптичний світ.

Онлайн гра & nbsp; Genesyx доступна для гри на будь-якому комп'ютері, хоч в офісі, хоч удома, не вимагає установки і скачування додаткових програм, споживає не велика кількість інтернет-трафіку.

Реєстрація в грі Genesyx відразу ж занурює вас в світ гри. Під час того, як ви будете проходити Genesyx & nbsp; онлайн реєстрація, вам потрібно буде познайомитися з коротким керівництвом по грі, щоб правильно вибрати шлях розвитку вашого персонажа. Реєстрація & nbsp; Genesyx попросить вас ввести:

& bull; ім'я,

& bull; підлогу,

& bull; пароль, & nbsp;

& bull; адреса електронної поштової скриньки,

& bull; вибрати одну з чотирьох професій.

Genesyx & nbsp; онлайн гра занурить вас у світ після вибуху новітньої нано-бомби. Вижила частина людства підключається до особливій системі Генезис, яка впроваджує в тіло людини нано-машини, покращуючи і прискорюючи його реакції. Це був єдиний шлях порятунку людства. Однак система почала розвиватися сама, як і розвивалися її технології. Людство не вирішилося відключити систему, тому тепер, в 22 столітті, воно живе у світі, в якому немає законів, в якому править лише найсильніший, а спеціальні поліцейські, посланники системи, стежать за виконанням її вимог.

Коли ви почнете грати в гру & nbsp; Genesyx & nbsp; онлайн, то можете вибрати одну з чотирьох основних професій: & nbsp;

& bull; піхотинець,

& bull; інженер,

& bull; спецназ,

& bull; пілот.

Крім цього, ваш персонаж буде володіти характеристиками, які будуть підвищуватися в залежності від набраного вами досвіду. Це такі параметри персонажа:

& bull; сила, & nbsp;

& bull; швидкість, & nbsp;

& bull; контратака, & nbsp;

& bull; точність, & nbsp;

& bull; потужність, & nbsp;

& bull; живучість, & nbsp;

& bull; енергія.

Від показників характеристик залежить поведінка вашого персонажа на полі бою, сила його удару і здатність ухилитися від нападу противника.

Крім цього, коли ви будете грати в онлайн гру Genesyx, ваш персонаж буде мати кілька умінь майстерності:

& bull; кулачний бій, & nbsp;

& bull; захист, & nbsp;

& bull; влучність, & nbsp;

& bull; володіння зброєю. & nbsp;

Майстерність зростатиме зі зростанням рівня вашого персонажа. Крім того, в бою ви будете захищені різними оберегами. & nbsp;

Гра Genesyx онлайн має особливий атрибут & ndash; у кожного персонажа є свій власний КПК, який він може використовувати в бою. У кожній професії є свій унікальний список програм для КПК.

Під час бою ваш персонаж може атакувати, захиститися або застосувати програму КПК. На ваш вибір гра надає велику кількість різноманітних боїв:

& bull; дуелі,

& bull; командні бої, & nbsp;

& bull; турніри,

& bull; унікальні бої.

Кожен унікальний бій прописаний в сценарії гри. & nbsp;

Зброя та амуніцію ви можете купити в магазині, а унікальні речі роздобути у представника якої-небудь мирної професії, наприклад, у хакера, який може разлочить і поставити на ваше зброю особливі технічні новинки, що збільшують силу поразки ворога.

Досягнувши певного рівня, ви можете вступити в один з численних кланів, вибравши той, чиї мети вам найбільше до душі.

Коли ви почнете грати в & nbsp; Genesyx, то розібратися в особливостях гри вам допоможе спеціальний наставник & ndash; досвідчений гравець, який має спеціальну ліцензію наставництва. Крім того, на всі ваші питання відповідатимуть на форумі гри. & nbsp;

Якщо вам набридло битися, можна опанувати одній з численних мирних професій, які допоможуть вам заробити в грі гроші. Крім того, ви можете отримувати ігрові гроші за перемоги в боях, беручи участь в різних заходах, які анонсує адміністрація гри.

Для тих, хто може і хоче в Genesyx & nbsp; грати і вкладати реальні гроші в проект, передбачені особливі статуси, унікальна зброя, різноманітні бонуси. Однак можна успішно грати, не вкладаючи і реальних грошей.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more