Закладки

Gladiatus

Альтернативні назви: Гладіатус

Gladiatus online & ndash; це багатокористувальницька браузерна онлайн гра, в якій вас чекає багато небезпек і таємниць. Адже це & ndash; Велика Римська Імперія і якщо ви відчуваєте себе Гладіатором, тоді онлайн гра Gladiatus доставить вам багато задоволення!

Онлайн гра Гладіатус в цілому безкоштовна, але при бажанні ви можете придбати собі преміум-аккаунт, завдяки якому ви істотно скоротите час експедицій і взагалі всіляко полегшите життя свого героя. Гра доступна в будь-якому браузері!

Для входу в гру вам потрібна Реєстрація Gladiatus: на головній сторінці у відповідних полях вибираєте ігровий сервер (провінція), вводите ваше ім'я, e-mail, пароль і приймаєте угоду Ігрових правил. Натискаєте на & laquo; Реєстрація & raquo; і на цьому Реєстрація в грі Gladiatus закінчується, і ви переходите на нову сторінку, де вам належить вибрати стать вашого героя. Далі, вам пропонується екіпірувати вашого героя, після чого ваш герой може відправитися в Експедицію (тут вам належить виконати кілька завдань, за які ви отримаєте досвід, гроші і деякі речі, завдяки яким ваш герой зможе брати участь у боях). Виконуючи надалі різні завдання, у вашого героя буде можливість отримати в нагороду, крім досвіду і грошей, унікальна зброя, речі і броню, які неможливо купити на ринку.

Gladiatus онлайн гра має не поганий арсенал зброї: Кинджали, Мечі, Дубини, Списи, Молоти, Сокири & hellip; А також арсенал обладунків: Шкіряні обладунки, Щити, Лахміття, Шоломи, Рукавички, Сандалії. & hellip; А у Алхіміка можна придбати різні зілля, порошки і магічні медалі & hellip; & nbsp;

Беручи участь у боях, ваш герой буде вдосконалюватися по 2-ум основним ігровим параметрами - досвід і навички.

Основні навички (характеристики): Пункти життя, Досвід, Сила, Уміння, Спритність, Витривалість, Харизма і Інтелект. Кожен навик дає вашому герою певні бонуси у битві.

Підвищуючи досвід, ваш герой буде переміщатися на більш високі рівні, підвищуючи при цьому свої можливості, і піднімаючи свій статус в ігровому світі. & nbsp; При досягненні 5-го рівня, він зможе створити свою гільдію, і прийняти в неї групу однодумців. І вже надалі, разом з ними просуватися до безкрайніх вершин ієрархії & hellip;

Гра Gladiatus онлайн має безліч різних локацій, які розташовані в трьох країнах: Італії, Німеччини та Африці. Деякі локації мають підземелля, в яких мешкають Боси. Всього на даний момент в грі 23 локації (у кожній локації живуть різні моби, з якими вашому героєві належить зустрітися). & nbsp;

У кожній країні присутня Пустельник, який виконує такі функції: Зміна ника, Переїзд в іншу країну і Зміна статі.

Грати в гру Gladiatus онлайн можна маючи певну професію, яку можна взяти на певний час (від 1:00 до 24 годин). За виконану роботу ваш герой отримає гроші і винагороди (їжу). Вибір серед професій такий: Помічник конюха, Фермер, М'ясник, Рибак і Пекар. А якщо підкупити за 3 Рубіна одного з Сенаторів, то можна отримати вакансію Сенатора або Ювеліра. Рубіни можна купити за & laquo; реал & raquo; і використовувати їх для обміну на потрібні речі & hellip;

Грати в онлайн гру Gladiatus ви будете, беручи участь у боях за золото (це ігрова валюта, за яку можна купити прості речі, а також заплатити за тренування гладиаторского мистецтва, в спортзалі). На Арені ваш герой може викликати на поєдинок іншого такого ж супротивника.

Грати в Gladiatus, ви можете, наймаючи найманців (правда, вони вимагають озброєння, тому доведеться викласти на них певну суму). Найманці будуть вам надавати допомогу в битвах, у підземелля і на Арені. & nbsp;

У грі є Аукціон, де можна купити дуже цінні раритетні речі. Робіть максимальні ставки!

На наявному в грі ринку, можна вигідно купити або продати різні речі.

У Gladiatus грати можна, уклавши договір із земними або з божественними силами.

Якщо ви хочете об'єднати свої інтереси, цілі і завдання з іншими гравцями, вступайте в Гільдію або ж створіть свою (створення як уже було сказано, можливо, тільки з 5-го рівня).

У Загалом, що можна сказати, гра досить обширна і захоплююча, тут ще багато цікавого вам належить побачити! Gladiatus реєстрація відкриє вам шлях у це небезпечна пригода!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more