Закладки

Grepolis - Давня Греція

Альтернативні назви: Греполіс, гріполіс, Стародавня Греція

Гра Grepolis онлайн & ndash; це браузерна стратегія, всі дії якої відбуваються в Стародавній Греції. У ті часи, коли хороше розташування богів Олімпу було запорукою успіху і процвітання, коли герої античності робили великі подвиги, тобі будуть дані кермо влади маленької грецької селом. Грати в Grepolis буде цікаво. Ти почнеш з невеликого містечка, але в твоїх силах зробити з нього могутню державу.

, щоб грати в гру Grepolis необхідно пройти безкоштовну реєстрацію. Реєстрація в онлайн грі Grepolis не займає багато часу. Зате вже через кілька хвилин ти станеш повноправним правителем маленького містечка, який потребує твоєї допомоги! & nbsp;

Спочатку реєстрації тобі буде наданий вибір сервера, кожен з яких має свої обмеження. Так, сервер Mu, має межу в 150 гравців на альянс. На цьому сервері використовується нова система битв. Сервер Kappa пропонує більш високу швидкість гри, але граничний розмір альянсу становить 100 гравців. Вибір серверу залежить від варіанту отримання ігрового досвіду & ndash; участь в PvP-битвах або гра на максимальному рівні складності. & nbsp;

У Grepolis online твоєї головним завданням буде розвиток і перетворення цієї невеликого селища в багатий поліс, який за величчю не поступався перед б навіть Афінам і Мікенам. Щоб перетворити твоє місто в могутню імперію, тобі належить подбати про економічне становище твого селища, створити войовничу армію і морський флот, які знадобляться для завоювання нових територій & ndash; найближчих острівних сусідів.

Занурившись у дивовижний світ Стародавньої Греції, ти відчуєш усі значенні прихильності Олімпійських богів і участі міфічних істот.

Першим кроком, який тобі належить зробити, буде організація видобутку ресурсів для забезпечення твого поселення провізією і будматеріалами. В онлайн грі Grepolis основними ресурсами є дерево, камінь і срібло. Для видобутку цих ресурсів потрібно побудувати лісопилки, каменоломні і срібні рудники. Ще один спосіб видобутку ресурсів & ndash; грабувати інші села. Використовувати отримані ресурси ти будеш для зведення в місті будівель, необхідних для підвищення рівня життя.

Однак головним ресурсом є милість богів. У кожного міста є свій божественний покровитель, який може, як обдаровувати жителів своєю прихильністю, так і забирати її. Твоїм покровителем може виявитися Афіна & ndash; богиня війни, Посейдон & ndash; бог моря, Гера & ndash; дружина Зевса, Аїд & ndash; бог підземного царства або навіть сам величний Зевс & ndash; головний серед усіх богів Олімпу. З благовоління богів ти зможеш закликати на допомогу різних міфічних істот. Це можуть бути Кентаври або Циклопи, Гідра або Мінотавр, а також багато інших.

Для того щоб поклонятися і підносити дари своєму божеству необхідно побудувати храми. Від вибору твого божественного покровителя залежить, в якій області удача буде супроводжувати тобі більше. Посейдон, наприклад, здатний обдарувати тебе прихильністю в морських боях, а Афіна захистить місто від природних катаклізмів & ndash; землетрусів і блискавок.

У цій стратегії твої володіння не обмежуються одним містом. Ти зможеш засновувати нові міста, захищаючи їх від ворогів. Також зможеш завойовувати інші території, ведучи війни і на суші і на морі. & nbsp;

Особливу увагу варто приділити розвитку твого війська. Перед початком війни потрібно стратегічно прорахувати всі сильні і слабкі сторони, добре зважити співвідношення сил. Щоб побачити найбільш вірогідний варіант розвитку подій у війні, можна скористатися симулятором битви. Але не забувай & ndash; в справжній битві присутня частка везіння і чаша терезів не завжди схилиться на твою сторону. & nbsp;

Також, дуже важливо посилати своїх шпигунів у розвідку в міста ворогів, щоб знати про розміри ворожого війська і військових планах супротивника.

Важливим є розвиток флоту. Греція & ndash; морська держава, де велика кількість битв відбуваються у відкритому морі. Крім того, добре підготовлений флот знадобиться і для ведення торгівлі. В твоє розпорядження будуть надані швидкохідні біреми і триреми, & laquo; вогненні кораблі & raquo; і перевірені транспортні судна.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more