Закладки

Grow Empire: Rome

Альтернативні назви:

Grow Empire: Rome гра для мобільних пристроїв поєднує три жанри, це стратегія з елементами TD та RPG. Графіка подекуди спрощена, загалом не викликає нарікань. Озвучено гру добре, музика приємна.

Свого часу Римська імперія була найбільшою у світі, і її влада сягала більшої частини Європи. Вона не відразу стала такою великою та могутньою. У цій грі ви в ролі Цезаря спробуєте перетворити невелике поселення на імперію сильніше якої не було нікого на той час.

  • Перебудуйте невелике поселення в неприступну фортецю
  • Створіть потужну армію із селян
  • Завоюйте землі навколо поселення та налагодьте видобуток ресурсів
  • Наймайте варварські племена та відправляйте їх розширювати межі імперії
  • Осаджуйте та штурмуйте міста
  • Керуйте обороною своїх фортець

Все це і багато іншого чекає на вас у цій захоплюючій грі. Перш ніж грати в Grow Empire: Rome, необхідно буде пройти кілька навчальних місій і розібратися в інтерфейсі управління.

На самому початку краще буде зосередити основні сили на побудові оборони міста та матеріальному забезпеченні.

Покращуйте будівлі та будуйте нові. Більше тисячі покращень доступно у цій грі. Збудуйте кам'яні стіни та розширте межі міста, щоб він міг вмістити численний гарнізон. Тільки захистивши столицю, можна рухатись далі.

Проти вас виступлять чотири фракції. У всіх свої слабкі та сильні сторони. Відрізняється серед бойових юнітів і пологів військ. Вам належить знайти найефективнішу стратегію у тому, щоб легко перемагати загони кожної їх. Зазнавши поразки не зневіряйтеся, ви отримали цінний досвід. Спробуйте наступного разу застосувати іншу тактику і рано чи пізно перемога буде ваша.

Розвивайте військову справу, щоб розблокувати понад 35 родів військ. Успішне поєднання на полі бою різних воїнів зробить вас непереможним.

Чим більше досвіду отримають у боях ваші воїни, тим більше навичок вони зможуть використовувати на полі бою. Вибирайте якісь таланти у бійців розвивати відповідно до вашого стилю гри.

Залучайте на службу героїв, навіть поодинці вони здатні знищити натовпи ворогів. У складі загону герої можуть змінити перевагу сил у ваш бік. Усього таких бійців у грі сім і у кожного з них своя манера ведення бою.

Перевага можна отримати, використовуючи одну з трьох карток, що дозволяють поліпшити на час ті чи інші навички. Карти бувають різного рівня і діють залежно від цього сильнішими або слабшими.

Для завоювання доступно більше 120 міст, а значить вам напевно буде чим зайнятися протягом тривалого часу.

Внутрішньоігровий магазин дозволить придбати карти посилення, ресурси і навіть отримати в свої ряди сильніших героїв. Асортимент регулярно змінюється та часто проводяться розпродажі з приємними знижками. Сплатити покупки можна валютою гри чи реальними грошима.

Grow Empire: Rome скачати безкоштовно на Android ви можете за посиланням на цій сторінці.

Почніть грати зараз, і дізнайтеся, чи зможете ви підкорити весь континент!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more