Закладки

Haddan

Альтернативні назви: Хаддан

Хаддан онлайн гра & ndash; захоплюючий світ для занурення в який, Вам необхідні лише:

Стабільне з'єднання з мережею інтернет.

Встановлений на Ваш комп'ютер інтернет браузер. & nbsp;

Також, щоб світ Хаддан відкрив перед Вами свої двері Вам необхідна & nbsp; Реєстрація в грі & nbsp; Хаддан яка складається з декількох кроків.

1. Вкажіть Ваш новий логін (ім'я Вашого персонажа).

2. Ввести новий пароль з його підтвердженням.

3. Ввести адресу Вашої електронної пошти.

4. Натисніть кнопку & laquo; Продовжити & raquo ;.

Реєстрація & nbsp; Хаддан практично закінчена. Далі в новому вікні Ви вказуєте загальну інформацію про Вас, (своє реальне ім'я, стать, девіз і т. ) І можна почати нове життя в світі Хаддан.

Також радимо Вам встановити на комп'ютер клієнт для гри. Його установка допоможе Вам заощадити трафік під час гри, а також буде Вас оповіщати про всі зміни на сервері гри. Завантажити клієнт можна на сайті гри. Установчий файл важить всього 1 Мб. Клієнт буде зберігати картинки з сервера і при майбутніх запусках гри їх завантаження прискориться в кілька разів.

Коли Хаддан реєстрація завершена Ви переходите до створення власного персонажа в світі Хаддан. Ви можете вибрати стать і зовнішній вигляд персонажа. Поступово коли Ви будете грати в & nbsp; Хаддан, цей персонаж буде отримувати досвід і за рахунок цього покращувати свої характеристики, отримувати нові можливості і знання.

, щоб грати в гру & nbsp; Хаддан онлайн Вам на вибір даються всего три раси: люди, ельфи і орки. Кожна раса має свої вроджені особливості, які впливають на стартові характеристики та вміння. & nbsp;

Орки: Завзяті рубаки які відмінно володіють дворучним зброєю і наділені фізичною міццю. Від природи досить неповороткі. & nbsp;

Ельфи: & nbsp; Фахівці бою з двома мечами. Незважаючи на брак грубої фізичної сили, компенсують це вродженої спритністю. Противник може навіть ніразу не потрапити по ельфу за бій. & nbsp;

Люди: Фахівці по броні та іншої захисті. Можуть досить довго витримувати люті атаки ворога, відбиваючись одноручним мечем. & nbsp;

Від статистики Вашого персонажа (успішно проведених битв і виконаних квестів) буде залежати його ігрова міць. Не забувайте удосконалювати вміння володіння зброєю і займатися його поліпшенням, адже від цього залежить наноситься Вами шкоди.

Для успішного початку краще всього почати з Арени, де гравці б'ються за отримання досвіду. Також можна виконувати всілякі завдання і місії. Прагніть грати в онлайн гру & nbsp; Хаддан і розвивати необхідні Вашій персонажу характеристики, вибираючи серед: спритності, сили, витривалості, енергії, мудрості, інтелекту, інтуїції, злості. Після отримання нових окулярів досвіду Ви розподіляєте їх серед цих характеристик, тим самим створюючи повністю оригінального персонажа. Деякі вміння корисні в бою, а інші в мирному житті, яка теж представлена ​​в світі Хаддан. Мир чи війна & ndash; вибирати Вам.

Онлайн гра Haddan вміщає в себе широкий асортимент всіляких допоміжних артефактів, зіль, магічних дрібничок допоміжного характеру, які в достатку можна знайти в магазинах світу Хаддан. Можна стати казково багатим в казино і купити конче потрібні Вам артефакти на онлайн аукціоні.

У світі Хаддан грати можна, отримуючи те ж задоволення, що і від життя. У грі існують як військові, так і мирні способи заробітку грошей. Щоразу, отримуючи рівень, Ви заробляєте певну кількість грошей. Існують бойові і мирні професії доступні Вашому персонажу.

Бойові:

Лісничий. Професія досить небезпечна, оскільки Вам доведеться здійснювати регулярні рейди в ліс повний небезпек. Ваша головна мета & ndash; знаходити тайники зі скарбами і отримувати професійний досвід.

Жнець. Його завдання & ndash; охороняти корисні рослини від комах. При успішній діяльності Жнець отримує частину рослин, які можна продати. & nbsp;

Мирні професії:

Шахтар. Це найбільш доступна професія для всіх персонажів. Ви добуваєте ресурси в шахті і можете їх продавати.

Коваль. За допомогою ресурсів можете створювати власну зброю і продавати його. & nbsp; Необхідно мати багато друзів, щоб бути забезпеченим замовленнями.

Алхімік. Виготовляє магічні зілля, робить зброю чарівним.

Торговець. Можна відкривши свій магазин зайнятися скуповуванням товарів у інших поселенців світу Хаддан і продавати його вже за вигідною для Вас ціною. Можна також зайнятися розпродажем речей і здобутих Вами & nbsp; ресурсів

Хаддан online відкриває перед Вами світ наповнений контрастами і яскравими пригодами. Тут Ви побуваєте в барі під назвою & laquo; Вестерн & raquo; та школі древніх східних єдиноборств. Онлайн гра & nbsp; Хаддан не залишить Вас байдужим. Приготуйтеся до захоплюючих пригод, гра Хаддан онлайн чекає на Вас.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more