Закладки

Hoppenia онлайн

Альтернативні назви: Хоппенія, Хопенія

Hoppenia online & ndash; безкоштовна браузерна фантастична гра, що поєднує в собі елементи Стратегії та Менеджера. & nbsp; У новому загадковому світі, який відкриє для Вас гра Hoppenia онлайн, належить створити власну резиденцію, населити її магічними вихованцями, про які належить піклуватися, битися і співпрацювати з іншими гравцями. Щоб грати в Hoppenia Ваш комп'ютер повинен відповідати таким мінімальним системним вимогам:

- Процесор: P4 / Celeron 1. 2+ або Athlon MP / XP

- Не менш 512 Мб пам'яті (оптимально 2Gb) & nbsp;

- Direct 3D сумісна відеокарта

- Adobe Flash плагін (v. 10. хх)

- З'єднання з інтернетом

Двері в цей вражаючий мир Вам відкриє Hoppenia реєстрація. Щоб почати Hoppenia грати, не потрібно завантажувати і встановлювати клієнт гри. Реєстрація в грі Hoppenia вимагає введення такої інформації:

1) Надійний пароль

2) Електронна адреса (дійсно існуючий)

3) Придумане ім'я персонажа, за якого Ви станете грати

4) Зазначений на зображенні код

Реєстрація Hoppenia тепер завершена і можна натиснути кнопку Грати. Милості просимо встряти в конфлікт між Охоронцями життя і Правоохоронцями вогню, попередньо обравши позицію однієї зі сторін. & nbsp;

Хранителі життя вірять у силу наукового процесу, тому головною необхідністю вважають розвиток технологій. Якби не було необхідності воювати, вони спокійно насолоджувалися б життям на своїх островах.

Правоохоронці вогню марять про якнайшвидше завоюванні архіпелагу. Вони вважають, що за допомогою сили можна одержати контроль над усім, і для цього не припиняють тренувати атакуючі здібності своїх ніолуні.

Взагалі онлайн гра Hoppenia розділяє персонажів на два види:

1) Саєра

2) Ніолуні

Ви потрапляєте в цей світ у вигляді Саєра. Саєра є господарями магічних тварин & ndash; ніолуні. Початківець САЄР має право вибрати собі одного вихованця, але в ході гри їх кількість, звичайно, збільшується. Тривимірні бої, доступні в цій грі, проводяться за допомогою ніолуні, так як вони є Вашими гладіаторами. Битви, що відбуваються між самими Саєра, називаються турнірами. Ви можете прийняти участь в турнірах стихій, новачків, молодого і бувалого Саєра. Раз вже ми заговорили про систему PvP, слід згадати, що в грі іноді доводиться вступати в боротьбу з неігровими персонажами, які також є мешканцями віртуального світу Hoppenia.

Ніолуні & ndash; це тварини вимагають опіки своїх покровителів. Існують параметри характеризують звірів: витривалість (кількість здоров'я), спритність (рухливість, швидкість реакції на удари), точність (можливість передбачати поведінку супротивника), сила (фізичних показник, що відповідає за міць удару), мудрість (дозволяє правильно використовувати магічні заклинання в бою) . Яка тварина Ви б не вибрали, у нього будуть свої плюси і мінуси, оскільки у кожного виду наведені вище характеристики розвинені в більшій чи меншій мірі. В онлайн грі Hoppenia присутні:

- ведмеді

- вовки

- корови

- мавпи

- тигри.

Неквапливі ведмеді іноді здаються ледачими. Але розлютив їх, необережний противник в буквальному сенсі буде шукати п'ятий кута. Щільну шкуру ведмедя неможливо пошкодити ніяким зброєю, а його неймовірно сильні удари краще на собі не випробовувати.

Головною перевагою вовків вважається спритність. У бою дуже складно нанести вовку урон. Для них чуже милосердя і вони чудово знають свою справу.

Мудрі корови досягли глибоких пізнань в магії, тому, використовуючи її, можуть знищити будь-якого на своєму шляху.

Швидкі мавпи в змозі відобразити більшість ударів. Вони майстри використовувати психологічну атаку, оскільки по ходу поєдинку примудряються ще й насміхатися над супротивником.

Тигри витривалі настільки, що продовжують бій, не дивлячись на кровоточать рани. Моментально спалахує лють допомагає тигру наносити точні і смертельні удари.

Все ніолуні живуть в Храмі. Тут Ви годуєте їх, тренуєте або ж просто спілкуєтеся. Але буває, що доводиться свого ніолуні зводити в Лікарню (для відновлення здоров'я). Трапляється, що потрібно тварина відправити у Вежу Магії або Академію (для навчання магії і фізичним прийомам).

Грати в гру Hoppenia онлайн можна використовуючи такі локації:

- Резиденція

- Місто Адвен

- Печери.

Резиденція & ndash; це Ваші особисті володіння, де головною будівлею є маєток. Крім цього є багато інших будівель призначених для різних цілей. Наприклад, рибальське хатина для лову риби, або ферма для видобутку зерна. Саєра доводиться періодично робити об'їзд, щоб контролювати процеси, що відбуваються на території його володінь.

Місто Адвен & ndash; це столиця Хоппеніі. Розташовані тут арена, аукціон, ратуша, будинок майстра, зал кланів доступні абсолютно всім Саєра. Наприклад, Ви можете просимо в місто, щоб вступити в поєдинок, що відбувається на арені. & nbsp;

Шлях в Печери пролягає через Місто. Тут не тільки можна завоювати диких ніолуні, а й здобути деякі цінні речі.

Hoppenia онлайн гра надає наступні ресурси:

- Алмази & ndash; найцінніші. З їх допомогою активуються різні бонуси.

- Золото & ndash; основна грошова одиниця, що дозволяє купувати необхідні товари.

- Будівельні матеріали - дерево, камінь і глина. Можна роздобути тільки за посередництвом Торгівельної Палати.

- Їжа для годування ніолуні (зерно, м'ясо, риба і т.

Почніть грати прямо зараз і самі оціните гідності Hoppenia. Вам неодмінно сподобатися простий і доступний інтерфейс гри. Наявність довідкової інформації виручить у важку хвилину. А використання запропонованої реферального системи зробить гру ще цікавіше. Адже грати з запрошеними Вами друзями буде набагато простіше і більш захоплююче!

Грати в онлайн гру Hoppenia будете просуваючись за рівнями. Для початку, щоб освоїться, пройдете сюжетні завдання. Далі збільшувати свій рівень будете за рахунок нарахованого Вам досвіду. Шановні геймери, кожен новий рівень дарує свої переваги, тому постійно прагнете рухатися вперед, щоб роздобути можливість пишається і насолоджуватися своїми досягненнями!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more