Закладки

IMVU

Альтернативні назви: IMVU

Можливо, Ви дуже любите спілкуватися в живу і дуже часто розташовані до знайомства з новими людьми, а от гра IMVU саме для Вас. До цього проекту вже приєднані більше вісімдесяти мільйонів людей з будь-якої точки Землі і активно беруть участь. & nbsp; Для участі в грі немає, жодних обмежень за місцем проживання та знаходження. Тільки уявіть, перед Вами відкривається колосальна кімнатка для знайомства і розмов у форматі 3 D . Кожен з учасників гри хто б не побажав, зможе віддати перевагу персонажу який йому сподобається і після завдяки йому вже знайомиться з новими цікавими людьми. А ще є ймовірність того, що саме в грі IMVU online Ви зможете зустріти свою другу половинку. І точно вже від нудьги Вам не доведеться страждати! Коли б не зайшли в денний або вечірній час у Вас вийде відшукати в цій грі кого-небудь, з ким вдасться поговорити і провести добре час. У цій програмі існує особливий магазин. Ось тільки переглянути найменування товару, що він реалізовує, Ви зможете лише, після того як пройдете авторизацію. Для того щоб підігріти інтерес до цього проекту розповімо трохи про різновид товару, який налічується більше десяти мільйонів і стабільно використовується іншими учасниками гри. Спокуслива перспектива, правда, же?

Раніше вже розповідалося про те, що Вам необхідно буде, як і в інших онлайн гра реєстрація. У грі IMVU реєстрація необхідна, щоб успішно стартувати. Так само адміністрацією цього проекту дозволено пройти реєстрацію за допомогою однієї з соціальних мереж, таких як Фейсбук, Твітер, Гугл або які-небудь інші.

& nbsp; Але якщо ж Ви не були до цього зареєстровані не в одній з перерахованих соц. мережах або не хочете прив'язувати обліковий запис до цієї гри Вам необхідно буде вказати дані в реєстраційній формі. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Для початку реєстрації пройдіть по посиланню під назвою & laquo; Choose your free avatar & raquo ;.

А далі перед Вашими очима здасться сторінка з формою, завдяки якій у вас вийде заснувати власну обліковий запис, пройти реєстрацію проекту і приступити, в IMVU грати. На самому початку від Вас потрібно віддати переваги зовнішнім виглядом для Вашого майбутнього героя. Вашій увазі надано системою різні обличчя жіночої та чоловічої статі. Віддайте своє перевагу тому вигляду, який Вам більш симпатичний і клацніть по ньому, встановивши прапорець. У процесі гри якщо захочете, то можете поміняти імідж персонажа за допомогою того, що відвідайте магазин.

У рядку & laquo; Choose your avatar name & raquo; Вам необхідно буде вказати Ваше ігрове прізвисько, за допомогою якого Вас дізнаватимуться учасники гри.

Рядком нижче Вам потрібно буде придумати і записати Ваш секретний код, який придумали спеціальної для цієї гри. А в наступній сходинці продублюйте його, щоб підтвердити правильність написання. Це необхідно для того щоб грати в гру IMVU нешкідливо і не переживати про те що ваш обліковий запис можуть зламати. У коді використовуйте як цифри, так і символи.

У наступному рядку запишіть вашу електронну пошту, якою ви користуєтеся. А після виберете дату Вашого народження.

У наступних сточке запишіть символи, що вказані на зображенні для підтвердження того, що ви є людиною, а не роботом; встановіть прапорець, якщо бажаєте отримувати новини від гри, і клацніть по кнопці & laquo; Create IMVU Account & raquo ;, погодившись з правилами гри .

Поставте ігрового клієнта на Ваш ПК і приступайте до гри IMVU безкоштовно.

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more