Закладки

Infinuum

Альтернативні назви: Інфінуум

Infinuum online - це браузерна гра в стилі фентезі з відмінною графікою, різноманіттям персонажів, оригінальною системою боїв і величезним ігровим світом & nbsp; з різноплановими локаціями.

Гра побудована на протистоянні двох могутніх держав: технологічно розвиненого Крафтланда, жителі якого покладаються на силу своєї зброї і захист обладунків, і магічного Елліарі з потужною школою бойових заклинань, адепти якої воліють використовувати в бою блискавки і палаючі кулі. Вибирайте, що вам ближче - зброю або магія?

У Infinuum грати можна через браузер, але при невисокій швидкості підключення інтернету, для повноцінної гри бажано встановити клієнт. При цьому, онлайн гра & nbsp; Infinuum має наступні системні вимоги: Celeron 1 GHz, 512 Mb RAM, 100 Mb на жорсткому диску, Adobe Flash Player 10.

Щоб почати грати гру & nbsp; Infinuum онлайн необхідна реєстрація в грі Infinuum. Реєстрація & nbsp; Infinuum передбачає наявність поштової скриньки на ресурсі Mail. ru. В іншому випадку натисніть кнопку Infinuum реєстрація та у вікні, введіть свої дані, назва поштової скриньки і пароль.

Увійшовши в гру, ви пройдете короткий курс навчання, для того щоб освоїти принцип ведення боїв, купівлю предметів в магазині, переміщення між локаціями.

Кожен народ представлений чотирма класами персонажів, що розрізняються своїми характеристиками. Бронемастер у крафтландцев і Варвар у елліарі - гарні в захисті, але володіють середніми здібностями в ближньому бою. Вбивця і Ассасин - мають перевагу в швидкій атаці, але дуже вразливі. Рейнджер і Маг призначені тільки для далекого бою. Зброяр і Друїд можуть замінити будь-якого бійця, оскільки володіють в рівній мірі здібностями всіх інших класів. Міняти розподіл характеристик персонажа не можна, вони залежать від обраного класу, поточного рівня, броні і діючих ефектів.

Тут не має сенсу відразу ж кидатися в бій, новачкові бажано отримати різні вміння. Наприклад, вивчити корисні професії - зброяра, аптекаря або алхіміка. Професійний розвиток додатково посилить вашого персонажа. Щоб отримати професію потрібно буде виконати спеціальне завдання. І взагалі, для того щоб ваш персонаж міг розвиватися і досягати нових рівнів, необхідно виконувати різноманітні квести: вбивати монстрів, брати участь у змаганнях, охороняти каравани. Все це відбувається на безкрайніх просторах об'ємного ігрового світу. Для переміщення між локаціями передбачені спеціальні портали. У будь-якій з безлічі барвистих локацій, можна зустріти шаблезубого йєті, гірського троля або дракона. До речі, полювання на дракона вельми прибуткова, хоч і небезпечна справа.

Досягнувши 3 рівня, ви отримаєте можливість вибрати шлях розвитку персонажа, приєднавшись до культу Кліріканов, які поклоняються добру і використовують магію зцілення, або культу малефіком, які застосовують прокляття і чорну магію. І в тому, і в іншому випадку перед вами відкриється багато нових можливостей і умінь. Після 5 рівня, можна отримати репутацію мисливця на гоблінів, що дасть вам особливу перевагу в грі.

Infinuum онлайн гра, що відрізняється досить цікавою системою боїв. Бої можуть проводитися як один на один, так і за участю декількох гравців. Всі битви проходять на спеціальній території і вимагають виконання певних дій. Бій носить покроковий характер і не має особливих тактичних прийомів, потрібен розрахунок сили і напряму удару. Якщо супротивник озброєний тільки для ближнього бою, має сенс встати в оборону, а якщо вас можуть розстріляти з відстані, то краще рухатися вперед і нападати.

Отже, грати в & nbsp; Infinuum рекомендується тим, кого приваблюють квести, гра Infinuum онлайн надасть їх у величезній кількості і різноманітності.

Крім того, грати в онлайн гру Infinuum - це брати участь у поєдинках, створювати клани чи просто спілкуватися.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more