Закладки

Ixion

Альтернативні назви:

Ixion Космічна стратегія реального часу. У грі ви зможете побачити чудову якість графіку. Музика медитативна і не втомлює після часу. Озвучено гру добре.

Землю спіткала катастрофа, в результаті якої вижила лише жменька людей, відправлених до космосу до цієї події.

Ви станете керівником космічної станції Тіккун створеною корпорацією Доллос на час гри. Ця станція не статична, вона подорожує через простори космосу у пошуках нового будинку для людства.

Вам буде чим зайнятися під час подорожі:

  • Слідкуйте за споживанням енергії
  • Розподіляйте ресурси правильно
  • Підтримуйте обшивку в належному стані

Виконуючи ці базові завдання, ви зможете підтримувати функціонування станції. Якщо не встежити за чимось із цього списку, трапиться непоправна катастрофа.

Станція надійшла у ваше керування не в ідеальному стані. Відремонтуйте кріокапсули, що вийшли з ладу. У міру гри потрібно буде відновити доступ до шести житлових секторів, це дасть змогу розмістити у кожному з них додаткове населення. Слідкуйте за тим, щоб люди отримували все необхідне, інакше вони продемонструють вам своє невдоволення, аж до можливого бунту. На щастя, станція обладнана спеціальною системою, завдяки якій ви легко дізнаєтесь настрої екіпажу і вчасно зможете реагувати.

Крім корпорації Доллос подібні станції будували й інші корпорації. У своїй подорожі ви зустрінете інші групи людей, що вижили. З деякими можна буде налагодити торговельні відносини. Інші можуть бути налаштовані вороже до вас. Третім не пощастило і їх спіткала невдача. Розберіться в причинах нещастя, що спіткало їх і використовуйте матеріали, щоб уникнути катастрофи на своїй станції.

Головна цінність ресурси. Надсилайте зонди для дослідження космосу. Будуйте шахтарські та розвідувальні кораблі, щоб знайти паливо, будівельні матеріали та їжу для команди.

Крім очевидних небезпек космосу як метеорити та комети здатні пошкодити обшивку корпусу є й інші ризики не настільки очевидні. Все обладнання станції постійно функціонує на межі можливостей. Тому можуть відбуватися аварії генераторів, пожежі, заподіяні займанням проводки. Вихід із ладу систем життєзабезпечення та очищення повітря теж вкрай неприємні явища. З усім цим доведеться впоратися з ремонтними бригадами під вашим керівництвом.

Грати в Ixion складно і водночас цікаво. Гра затягує, а час пролітає непомітно, поки ви граєте.

Розробники не закинули свій проект, виходять оновлення, які приносять нові можливості і розширюють кордони і без того величезного космосу.

Ixion скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Але ви зможете придбати гру на торговому майданчику Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз, щоб не дати людству зникнути і знайти відповідний будинок для тих, хто вижив після катастрофи!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more