Закладки

Джаггернаут, Джагернаут

Альтернативні назви: Juggernaut

Джаггернаут online & ndash; & nbsp; одна з кращих браузерних ігор сучасності належить до жанру ММОРПГ, це означає, що ви & nbsp; будете грати в тілі вашого героя, зможете розвивати його б'ючись з іншими гравцями, монстрами і виконуючи квести.

Онлайн гра & nbsp; Джаггернаут виконана з використанням тривимірного движка & laquo; Unity & raquo ;, використання якого дозволяє графіку перейти на інший, якісно новий рівень для браузерних РПГ ігор. Окремим пунктом хочеться відзначити деталізацію битв, особливо захоплююче виглядає використання заклинань.

Подивимося, & nbsp; які системні вимоги висуває гра Джаггернаут онлайн.

Мінімальні вимоги до вашого ПК:

& bull; Підключення до мережі інтернет & nbsp;

& bull; Вільні порт 33120 для & nbsp; jugger. ru & nbsp;

& bull; Передвстановлений & nbsp; Flash Player 10. 0 & nbsp;

& bull; Дозвіл екрану монітора 1024 на 768 пікселів & nbsp;

& bull; ПредустановленнийUnity Web Player 2. 6 & nbsp;

& bull; Internet Explorer версії 6. 0 або вище

Рекомендовані & nbsp; вимоги до системи:

& bull; Швидкісний вихід в інтернет

& bull; Роздільна здатність дисплея & nbsp; 1280 на 1024 точок & nbsp;

& bull; Pentium Core 2 Duo 2000 Мгц & nbsp; або AMD 3200+

& bull; Графічний чіп 128 Мбайт & nbsp;

& bull; Звукова карта (можливо вбудована)

& bull; Броузер Internet Explorer 7. 0 і вище

& bull; Відсутність мережевих екранів і проксі серверів. & nbsp;

& bull; Оперативної пам'яті +2048 Мбайт & nbsp;

Реєстрація в грі & nbsp; Джаггернаут проста & ndash; потрібно заповнити кілька текстових полів:

  • ім'я вашого персонажа
  • поштову адресу, який буде логіном

Також під час реєстрації вам пропонують пов'язати свій ігровий аккаунт з одним з акаунтів в соціальних мережах. Пароль і підтвердження пароля & nbsp; збігаються з паролем від поштової скриньки.

На даний момент працює два ігрових сервери Релікт і Утопія. В якості подарунка, за те що ви витратили час, & nbsp; Реєстрація & nbsp; Джаггернаут дозволить вам вибрати один і з 5 предметів з яким ви і почнете гру. Вибираємо характеристики вашого ПК, що дозволяє комп'ютеру вибрати відповідний набір ігрових налаштувань. Джаггернаут & nbsp; онлайн & nbsp; реєстрація не займає багато часу і вже можна приступати до скачування клієнта, який скочується по технології p2p.

Джаггернаут онлайн гра має графіком відмінної якості.

Прямо з першого рівнів ви зможете проявити свою майстерність бою і тактичні навички і вже на 15 рівні вам належить вибір однієї з ворогуючих сторін & ndash; Лігою Вільних і Сталевий Когортою.

Цікавий момент ігрового процесу полягає у використанні Рукавички Сили. Цей предмет може отримати абсолютно будь-який гравець. Рукавичка сили дозволяє комбінувати ваші удари в нищівні послідовності, які стануть фатальними для ваших ворогів.

Грати в гру & nbsp; Джаггернаут онлайн можна як вбиваючи монстрів поодинці і тим самим покращувати свої навички, так і атакувати спеціальних & laquo; босів & raquo; & nbsp; з якими самотужки ніхто й не думав змагатися, для цього треба допомога команди, клану.

Окремий клас ворогів з зовнішнього простору & ndash; Пожирачі, це дуже потужні монстри, які готові знищити цей захоплюючий світ. Грати в онлайн гру & nbsp; Джаггернаут найкраще компанією, яка зможе утворити клан.

В онлайн грі Джаггернаут існують кілька типів класів: видобувні і виробляють. Кожен персонаж може опанувати майстерністю тільки однієї з них. & nbsp; Для отримання добувної професії потрібно по досягненні 7го рівня підійти до Доглядачеві на перехрестях і виконати завдання. & nbsp; У подальшому можна буде змінити професію.

Видобувні професії діляться на:

& bull; Знахаря

& bull; Елементаліста

& bull; Старателя

Помічником в зборі ресурсів спочатку вам буде служити гремлин, якого також можна розвивати і покращувати. По досягненні 12го рівня ви зможете вибрати іншого помічника

Грати в & nbsp; Джаггернаут без & nbsp; виробляють професії також досить складно. По досягненні 7го рівня потрібно підійти на Перехрестя до Ерею за Довідником і виконати невеликий квест. Після вам запропонують вибрати одну з таких професісій, як:

& bull; Зіллєвар

& bull; Знаковед

& bull; Заклинатель

По досягненні тринадцятий рівня ви зможете стати Ковалем або демонології. Завдяки Джаггернаут & nbsp; грати в РПГ стає більш цікаво, адже саме в цій грі були придумані оригінальні помічники і можливість паралельного розвитку декількох спеціальностей. & nbsp;

Juggernaut гра захопить вас у захоплюючий світ пригод!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more