Закладки

King of Avalon

Альтернативні назви: Гра Король Авалона, KoA, KVK

Ігра King of Avalon - розповідь про лицарів круглого столу розказане заново

Еслі ви любитель легенди про короля Артура і його лицарів, то онлайн стратегія на андроїд King of Avalon саме для вас. Тут переплелися історія Мерліна, Моргани, Бальтазара, короля Артура і інших персонажів, що зустрічаються на вашому ігровому шляху.

Все починається з палахкотіння замку і кавалериста, який мчить до воріт замку з доповіддю. Війська Моргани обложили місто, вам потрібно прийняти рішення, що робити далі. Як справжній захисник замку, ви вирішуєте стояти до кінця і захищати місто з усіма його жителями. Цей етап є навчанням до гри. Тому вас просять побудувати бараки і почати наймання військ. Паралельно з вашими діями в замок прибуває підкріплення, яке допоможе впорається з навалою ворогів. Ви повинні встояти, адже всі ваші союзники вже впали. Ваші війська ось-ось повинні зіткнутися в битві, але раптом з'являється Мерлін, викликає заклинання, що дозволяє зламати хід битви на вашу користь. Війська Моргани відкинуті. Тут і почнеться ваша історія, історія Короля Авалона.

King of Avalon на комп'ютер це гра в першу чергу стратегічна, більшу частину часу вам доведеться займатися будівлями і розвитком свого замку. Замок це ваша твердиня, ваш оплот могутності. Розвивайте його збалансовано і ви будете непереможні. Після початкової битви з Морганой, у ваших підданих збереглося яйце дракона, яке можна в майбутньому використовувати і виростити свого вогнедишного захисника. Але про все по порядку.

Первая глава

Для початку займемося відновленням міста. Фортеця - центр замку і оплот для вас і ваших васалів. Підвищуємо рівень фортеці до другого рівня. Далі нам пропонують побудувати стайні. Вони дозволять наймати кінноту. Будуємо їх і замовляємо тренування першого кінного загону. Поки вершники готуються, спробуємо вийти за переділи замку і атакувати оточуючих нас монстрів. Виберемо поки найпростішого, першого рівня і відправимо наш перший загін в бій. Це перший кроки, які ми виконуємо для отримання нашої першої нагороди.

Вторая глава

Теперь займемося нашим яйцем. Вирушаємо в печеру дракона і використовуємо еліксир, який нам дали за виконання першого розділу. Яйце як ніби оживає, наливається фарбами і здається ось-ось лопне. Але для цього знадобиться ще еліксир. Тому повертаємося до відновлення міста і накопичення могутності. Для поліпшення фортеці до 3го рівня потрібно поліпшити стіну до 2го. Вирушаємо за стіну для побудови ферм і лісопилок. Це базові видобувні будови для постачання і найму військ. Після цього пробуємо атакувати монстра більш високого рівня. Зверніть увагу, що за знищення навколишніх монстрів, ви будете отримувати ресурси і артефакти, а також прокачувати вашого героя. Це важливо, адже чим вище рівень монстра, тим більше нагорода. Нам залишилося побудувати бараки для лучників і зайнятися їх тренуванням. Крім цього, будуємо тенти за стіною для наших військ, там вони будуть розташовуватися. Більше тентів - більше військ зможемо найняти. Тим часом другий розділ закінчена, і ми можемо зайнятися нашим майбутнім драконом.

Третья глава

Круг призову дасть можливість викликати нашого першого дракона, а еліксир, отриманий за виконання другого розділу допоможе в цьому. Використовуємо його на нашому яйці. Воно спалахує полум'ям і дає нам зрозуміти, що душа дракона жива і він відродиться. Використовуємо на ньому вогненна куля і вуаля, дракон відроджений і готовий вам служити! Швиденько придумуємо для нього ім'я, тепер він буде відгукуватися тільки на нього. Моргана ніби відчула пробудження сили і негайно ж відправляє невеликий загін військ для атаки. Готуйтеся до бою!

Бистро покращуємо фортеця, стіну, будуємо університет, вивчаємо майстерність захисту і підвищуємо рівень дракона. Зверніть увагу, з підвищенням рівня у вас з'являються бонуси, як захисні, так і атакуючі. Вони діють на ваших солдатів. Як тільки ви це робите, дракон злітає в повітря і одним вогненним подихом знищує війська Морагни.

Все, ваше навчання завершено, і ви можете зайнятися королівськими справами, виконувати наступні глави самостійно і боротися за славу і честь!

Постройкі в вашому місті, які потрібно буде звести і поступово розвивати:

  • баракі
  • конюшні
  • стрельбіще
  • осадная мастерская
  • посольство
  • кузніца
  • універсітет
  • пещера дракона
  • защітная стена

Скачать King of Avalon - натискаємо на кнопку грати в King of Avalon, нас перенаправить на сайт, де ми завантажуємо емулятор андроїда BlueStacks. З його допомогою ми встановлюємо Кінг оф Авалон і насолоджуємося грою.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more