Закладки

Kings Age

Альтернативні назви: Століття Королів

У Kings Agе грати радиться абсолютно всім шанувальникам онлайн стратегій, а особливо людям, які без розуму від епохи Середньовіччя, лицарів і замків. Тут Ви станете справжнім королем і зможете схрестити мечі у феодальних війнах з іншими онлайн гравцями. Станьте могутнім і з Вашого дозволу будуть споруджуватися нові і спустошуватися старі міста.

, щоб грати в гру & nbsp; Kings Age онлайн Вами повинна бути пройдена проста реєстрація в грі & nbsp; Kings Age. Вам всього лише знадобиться:

1. Вибрати своє ігрове ім'я.

2. Вибрати новий, відомий тільки Вам пароль.

3. Вписати адресу Вашої електронної пошти.

4. Підтвердити Вашу згоду з основними положеннями та Захистом даних.

5. Після цього на Вашу електронну пошту буде відіслано лист від адміністрації гри, і перейшовши за посиланням зазначеної листі Ви почнете грати в онлайн гру & nbsp; Kings Age.

Коли реєстрація & nbsp; Kings Age закінчена, Ви повинні вибрати світ (карту) в якому будете починати розвиток Вашого міста. Основні відмінності карт в тому, що є карти для новачків і для досвідчених гравців. Так як Ви ще не маєте розвиненого міста і досвіду в його будівлі краще виберіть & nbsp; грати в & nbsp; Kings Age на карті для новачків. Решта гравців на цій карті будуть відповідати Вашому рівню.

Kings Age онлайн гра починається для Вас як правителя з маленького замку та прилеглих до нього декількох акрів Ваших кровних земель, де поки ще Ваші нечисленні подані займаються видобутку ресурсів. Тепер від Вас залежить, чи зможуть ці землі перетворитися в чудову столицю Вашого королівства.

Замок є серцем Вашої поселення. Чим більш високого рівня замок Ви маєте, тим швидше відбувається будівництво на Ваших землях. Коли Ваш замок досягне 15го рівня, Ви зможете зносити споруди. & nbsp;

Онлайн гра & nbsp; Kings Age вносить дещицю реалізму у вигляді того, що Ви не можете нескінченно копити ресурси. Це обмежується розмірами Вашого складу. Чим більше склад, тим більше ресурсів Ви зможете зібрати. Якщо ж склад переповнений, то видобуток ресурсів зупиниться. & nbsp;

У Kings Age online розвиваючи свої будівлі для видобутку ресурсів (тартак, кам'яний кар'єр, шахта для видобутку руди, млин) Ви покращуєте приріст цих ресурсів на Ваш склад.

Так само в ході розвитку міста Вам стануть доступні такі будівлі як:

Притулок. Тут Ваші піддані зможуть сховатися від ворожих набігів і зберегти частину ресурсів.

Бараки. Тут Ви справляєте вербування солдатів і відправляєте їх на війну. Чим вище рівень бараків, тим сильніше ваші солдати. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Міська стіна. При атаці супротивника підсилює бойові можливості замкових військ.

Стійло. Тут Ви набираєте в'ючних тварин для караванів, щоб посилити торговельні зв'язки.

Ринок. На ринку Ви можете купити різні товари і відправляти завантажені ними каравани. Чим більше ринок, тим більше каравани.

Алхімік. Тут проходить розробка всіляких незвичайних речей, тим не менш, корисних Вашому королівству.

Меморіал. Це статуя в центрі поселення, яку можна побудувати, тільки якщо у Вас все будівлі досягли максимального рівня. Користь від статуї величезна & ndash; вона збільшує захист Ваших військ в замку на 50%. & nbsp;

Гра Kings Age онлайн дає у Ваше розпорядження досить гнучкий вибір військ. Кожен загін має свої здібності і спеціалізацію.

Якщо у Вас мало грошей і часу на підготовку якісної армії, Ви можете вдатися до вербування фермерів. Поодинці вони дуже слабкі, але враховуючи їх велику кількість і поліпшення характеристик при захисті замку, можуть врятувати тяжке становище.

Копейщики тут не дуже сильні проти інших піших загонів, але гарні проти кінних лицарів. Храмовники & ndash; піші воїни з мечами. Досить небезпечні для інших піших загонів. Лучники як завжди несуть допоміжну роль. Також є берсерки. Загони лицарської кінноти необхідні для швидких і нищівних ударів.

Для розвідки сил противника Ви можете вдатися до послуг шпигунів. Для штурму замків в грі передбачені таран і катапульта (требуше).

Ваші фортеці будуть прославлені на всі інтернет королівство завдяки Вашим вдалим походам, а торгові каравани досягнутий найвіддаленіших частин світу і будуть привозити з собою нечувані багатства. Ваше ім'я стануть згадувати з трепетом і повагою. Kings Age реєстрація чекає на Вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more