Закладки

Княжі Війни

Альтернативні назви: Княжі Війни

Середні століття, міжусобні війни, тисячі закривавлених трупів, власні замки і армії & hellip; все це (і трохи більше) пропонує онлайн гра Княжі Війни. Першочергова ваша задача & ndash; збір військ для оборони своїх земель, межі яких розширюються допомогою завоювань замків інших гравців, також захоплюються осягненням гри Княжі Війни online.

Важливий & laquo; плюс & raquo ;: вам не доведеться встановлювати на свій комп'ютер ніяких додатків. Оскільки гра є браузерної, все, що необхідно & ndash; це пройти крок Реєстрація Княжі Війни. Після і відкриється сей захоплюючий світ битв.

Звичайно, вам доведеться піклуватися не тільки про великі перемоги на полі бою, а й про власне благополуччя. Почавши грати в Княжі Війни, ви дізнаєтеся, що для створення власної армії необхідно добувати золото, залізо і провізію для казарми. А для її успішного утримання бажано навчитися торгувати усіма здобутими ресурсами на ринку.

Княжі Війни & nbsp; онлайн гра, що надає можливість вибору серед 11 націй, кожна з яких володіє власними бонусами та навичками. А ось, власне, перерахування тих & laquo; фронтів & raquo ;, одному з яких ви повинні будете віддати перевагу, орієнтуючись або на характеристики, або на візуальну привабливість, або на власну інтуїцію (в дужках вказані бонусні навички, ресурси або війська): & nbsp; [ 1]

* араби (провізія + піхота);

* болгари (видобуток золота + стрілки);

* бритти (золото + облогові пристрої);

* франки (видобуток дерева + кавалерія);

* германці (видобуток заліза + транспортувальний бонус);

* візантійці (зцілення на полі бою + стрілки + видобуток дерева);

* вікінги (залізо + стрілки);

* литвини (володіють унікальним воїном & ndash; Полководцем, які мають покращене здоров'я і більшу, ніж у інших, силу);

* монголи (утрату стін + викрадення ресурсів з чужих тайників);

* русичі (видобуток дерева + облогові знаряддя);

* японці (торгівля + піхота + провізія).

Реєстрація в грі Княжі війни також дозволить вам зануритися в історично-злагоджений процес, що відрізняється достатньою точністю і актуальністю. Всі вищеназвані нації існували в нашому & ndash; реальному & ndash; світі і також брали участь у війнах, як обороняючись, так і нападаючи на своїх сучасників, щоб поднабраться військового досвіду і стати гідним поваги противником.

Гра Княжі війни онлайн за своїми принципами в області тактики трохи нагадує Тотал Вар. Всього налічується 16 бойових одиниць, від розстановки і грамотного керівництва якими залежить позитивний результат битви. У кожної стратегії вкрай важливий попередній розрахунок в області місця розташування стрільців, кавалерії і піхоти

Реєстрація Княжі Війни надасть вам також можливість проявити у всій повноті свої стратегічні таланти, розставляючи війська в найбільш доцільному для вас порядку. Процес досить складний, оскільки, щоб успішно грати в гру Княжі Війни онлайн, необхідно вивчити всі характеристики і особливості існуючих тут військ, щоб потім правильно враховувати всі тонкощі використання унікальних юнітів. Прокачування персонажів геймплея Княжі Війни грати якими ви віддасте перевагу, може бути здійснена в розрізі тринадцяти доступних навичок.

Висновок: грати в онлайн гру Княжі Війни & ndash; процес досить захоплюючий, але розрахований не так на любителів & laquo; casual & raquo ;, як у природжених тактиків і запаморочливих стратегів. Якщо останнє твердження відноситься саме до вас, тоді повз цього браузерного чуда проходити, однозначно, не варто.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more