Закладки

Кристал вічності

Альтернативні назви: Kristall Vechnosti

Кристал вічності online & ndash; це безкоштовна MMORPG браузерна онлайн гра, де події розгортаються у світі, в якому існував якийсь великий артефакт & ndash; Кристал Вічності, дарований древніми Богами. Але з віками цивілізація, що жила в цьому світі, занепала через жагу влади, жадібності і заздрості, і тоді боги розкололи Кристал на кілька осколків і розкидали по всьому світу & hellip;
& nbsp; & hellip; Вам належить з'ясувати, де знаходяться ці осколки, і як їх зібрати в єдине ціле. Але перш, ніж ви пройдете Кристал вічності онлайн реєстрація, вам на головній сторінці гри буде запропоновано спробувати демо-бой, для того, що б зрозуміти, буде вам це цікаво чи ні.

Отже, після пробного демо-бою, якщо ви твердо вирішили, що гідні того, що б випробувати свої можливості в онлайн гра Кристал вічності, вводите в реєстраційне поле e-mail і пароль. На цьому, Реєстрація Кристал вічності буде закінчена.
Далі, вам буде запропоновано вибрати одне з двох держав: Північний Альянс або Імперія Південних Островів, які колись були єдиним і дружним народом, іменують себе - Імперія Світла.

Після вибору своєї держави, ви вибираєте своєму персонажеві клас: це може бути Рекрут або Послушник.
Кристал вічності онлайн гра, пропонує вашій герою ряд професій: Травник, Алхімік, Старатель, Ювелір, начертателем, Рибак, Лекарь та Кат. Але майте на увазі, що Лекарь та Кат взаємовиключні (тобто, якщо ви вибрали професію Лекаря, то Катом він вже бути не може і навпаки). Завдяки професіям, ваш персонаж може підвищувати свій рівень майстерності.

Грати в гру Кристал вічності онлайн, в битвах з ворогами, ваш герой буде отримувати Славу, яка, досягнувши необхідної кількості, автоматично буде обмінюватися на Звання. Ці Звання, дають вашому персонажу можливість купувати в спеціальних армійських магазинах унікальні речі (спорядження).

У гра Кристал вічності онлайн, у вашого персонажа є можливість поліпшити характеристики своїх речей. Дана можливість називається - Заточка. Пропоную докладніше розглянути можливості цієї функції: отже, & laquo; заточити & raquo; можна будь-який предмет одягається екіпіровки, виняток - бойові пояса і бойові рюкзаки. Заточення підвищує на певне значення одну з характеристик предмета: Витривалість, силу, спритність, Інтелект, Волю, Мудрість або Бойовий дух. Значення, на яке підвищується характеристика, залежить від предмета, який використовувався для заточки. Яка конкретно характеристика заточиться, вибирається випадковим чином з наявних на речі характеристик.

Типи предметів, за допомогою яких можна зробити & laquo; заточку & raquo ;: лезову мазь, Енергетична просочення, Енергетичний кристал, Посилююча філігрань, Посилююча руна, Енергетичний символ і Універсальний підсилювач.

Грати в онлайн гру Кристал вічності, ви можете прокачати свого персонажа завдяки участі в & nbsp; тривіальних квестах і беручи участь у полюванні на монстрів / тварин. В якості нагороди ваш герой отримає досвід, окуляри репутації, а також гроші і корисні предмети.

В даній грі, у вашого персонажа є можливість зіграти весілля зі своєю обраницею. Після шлюбної церемонії, проведеної Весільним Розпорядником, ваш герой і його обраниця, зможуть користуватися бонусами обручок.

Грати в Кристал вічності & nbsp; можна об'єднавшись в клани, і приймати участі в масових сутичках з монстрами в спеціалізованих інстанси, а також у глобальних PvP-битвах.
Якщо вам все це цікаво і ви готові до казковим пригодам, пропоную пройти Реєстрація в грі Кристал вічності.
У Кристал вічності грати буде цікаво всім!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more