Закладки

Легенди Героїв

Альтернативні назви: Legends of Heroes

Щоб почати грати гру Легенди Героїв онлайн, потрібно пройти реєстрацію. Реєстрація в грі Легенди Героїв відніме у Вас не більше хвилини. Складається вона з декількох дій:
1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ввести Ваш логін.
2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вказати електронну адресу.
3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Прийняти умови угоди і правил конфіденційності.
Після виконання трьох ці етапів, Легенди Героїв реєстрація закінчена.
Онлайн гра LegendsofHeroes має велике населення, серед якого Вам належить вибрати представника однієї з раси:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Люди;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ельфи;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Горяни;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Сирени;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Орки;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Духи;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Жителі підземель;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Демони;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Нежить.

Перш ніж в Легенди Героїв грати, потрібно зрозуміти якими перевагами володіє кожна раса.
Люди є сильними військовими стратегами. Вони виготовляють зброю і обладунки вищої якості; здатні накладати закляття на своїх ворогів. Люди займаються розведенням грифонів і коней.
Ельфи мешкають в лісах. Їх мирне існування в гармонії з природою становить їхнє щастя & ndash; для ельфів немає нічого важливішого, ніж бути хранителями вічнозелених лісів.
Горяни воліють жити далеко від інших народів. За характером горяни дуже непередбачувані і абсолютно унікальні & ndash; одні можуть виявитися цілком доброзичливими, інші неймовірно люті і кровожерливі.

Дуже цікаво грати в Легенди Героїв сиренами & ndash; болотними створіннями. Пристосувавшись до життя в болотистій місцевості, їх шкіра покрилася лускою. Головною зброєю сирен є отрута, яка викликає у ворогів не тільки заціпеніння, але навіть смерть.
Орки народ лютий і дуже сильний. Вони народжені бути бійцями. Орки розводять високогірних монстрів: громових птахів, вовків та інших створінь, що допомагають їм у битві.
Гра Легенди Героїв онлайн населена вкрай загадковою расою. Духи & ndash; самі загадкові мешканці Батеі. Всі духи володіють властивостями стихій & ndash; вогню, льоду, землі і повітря.
У темних підземних печерах оселилися жителі підземель. Ніхто не знає ці сирі підземелля краще, ніж його справжні мешканці.
Демони знайшли свою обитель біля вулканів, оскільки їх вічними супутниками є вогонь і жар. З інших народів демонів особливо виділяє груба червонувато-коричнева шкіра. Їх головна зброя & ndash; роги і гострі кігті.

Населяє Легенди Героїв online ще одна раса, походження якої покрито завісою таємниці & ndash; нежить. Багато говорять, що ходячі мерці & ndash; це померлі душі, що не покидають цей світ через ненависть і спраги помсти.

Онлайн гра Легенди Героїв мають свою довгу історію. При створенні, у миру був хранитель & ndash; Нілс, який прикладав всі зусилля, удосконалюючи своє творіння і виганяючи зло.
Протягом багатьох століть утворилося дев`ять цивілізацій. Останніми були духи. Їх стихії не мали відчутної форми, тому Нілс дарували їм життя і форму.
Спостерігаючи за життям своїх творінь, Нілс став помічати, що створюючись добрими і світлими, створення ставали озлобленими, і темрява здобувала над ними верх. Нілс, переконавшись, що сам світ це зло, став Владикою пітьми.

У правління Владики темряви існування Батеі опинилося під загрозою і проти нього виступили троє богів:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Фіона & ndash; богиня життя;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Арумар & ndash; бог війни;
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; заважаючи & ndash; бог мудрості.

Війна між богами і Владикою пітьми тривала століттями і нарешті, темний володар був переможений. Однак воєначальники Владики темряви нанесли ще один нищівний удар & ndash; боги були знесилені і впали. Їхні душі вибухнули і розлетілися на осколки.
Тепер Баті розділилася на чотири регіони, якими правлять Смертельний, Вогненний, Фатальний і Безсмертний владики зла.

Почавши грати в онлайн гру Легенди Героїв, Ви зрозумієте, що всі народи об'єднує одна лише ідея: зібратися силами і назавжди знищити чотирьох владик.
Реєстрація Легенди Героїв & ndash; Ваш шанс показати всім свою силу і військову виправку.
Легенди Героїв онлайн гра чекає на Вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more