Закладки

Life is Strange: True colors

Альтернативні назви:

Life is Strange: True colors складно віднести до якогось певного жанру. Найближче, мабуть, RPG або Симулятор. У грі чудова графіка, гарне музичне наповнення. Добре анімовані особи персонажів, що є великим кроком уперед у порівнянні з попередніми проектами цієї студії.

Гра імітує звичайне життя,

в ній вам належить

  • Заводити нових друзів
  • Допомагати іншим людям
  • Намагатися зрозуміти почуття та мотиви вчинків оточуючих
  • І багато чого ще

Починається гра з того, що головна героїня на ім'я Алекс Чейн переїжджає пожити до брата, з яким давно не бачилася в невеликому шахтарському містечку. Вона досить молода, їй 21 рік.

Алекс хоче відпочити від життя в мегаполісі і зайнятися музикою. Принагідно вона знайомиться з друзями свого брата та рештою мешканців містечка. В основному це хороші і прості люди, але у багатьох з них є психологічні проблеми, тут їм знадобиться допомога Алекс. Справа в тому, що вона має щось на кшталт суперздатності. Надзвичайно розвинена емпатія, вона може бачити щось на зразок аури, яка відображає емоційний стан людини.

Городок живе тихим провінційним життям. Щодня повторює попередній. Єдине розмаїтість вносить гірничодобувна компанія, що знаходиться поблизу. Вони використовують спрямовані вибухи руйнування породи. Але сумлінно попереджають про це місцевих мешканців.

Але в один день все змінюється, коли Гейб брат Алекс гине за загадкових обставин.

Алекс має з'ясувати, що ж сталося і простежити, щоб винні були покарані. Принагідно вона виявить ще одну здатність, коли люди відчувають дуже сильні емоції у неї є можливість пережити те саме і допомогти тим самим людині.

Можна здатися, що ця гра щось на кшталт пригод Ненсі Дрю, але це не так. Насправді це швидше якийсь симулятор відпочинку далеко від міської суєти. Навіть займаючись розслідуванням, головна героїня не забуває ходити за покупками, відвідувати вечірки. Влаштовує особисте життя та навіть записує пісню на місцевій радіостанції.

В грі є кілька напружених моментів, але їх мало і нічого страшного при цьому не відбувається. Грати у Life is Strange: True colors зовсім не страшно.

Гра в основному про складність взаємовідносин між людьми і те, що часом вчинки можуть бути мотивовані не зовсім очевидними емоціями.

Як можна зрозуміти гра орієнтована швидше на дівчат, але можливо і деяким хлопцям буде цікава як відпочинок від винищення ворогів пачками в якому-небудь шутері.

Геймплея у грі мало, в основному всі дії зводяться до взаємодії з людьми або речами у певних локаціях. Сюжет лінійний, але не зовсім, відповіді в діалогах все-таки впливають на ставлення оточуючих до Алекса в майбутньому.

Є тут і додаткові квести. Їх небагато, але вони урізноманітнюють гру якщо раптом вам стане нудно.

Life is Strange: True colors скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на торговому порталі Steam. У гри не висока ціна і якщо ви любите подібні ігри, то вона заслуговує на увагу.

Почніть грати зараз і проведіть кілька вечорів занурившись у приємну атмосферу провінційного містечка!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more