Закладки

Лихі 90-ті

Альтернативні назви: Lihie 90

& nbsp;

Лихі 90-е online - безкоштовна браузерна гра створена по натхненню серіалу & laquo; Бригада & raquo ;. Ця онлайн гра & nbsp; Лихі 90-е є соціально-економічним симулятором, переносящим гравця в світ недалекого минулого нашої країни. Час корупції, розрухи і беззаконня. Кожен змушений домагатися кращого життя самостійно, діючи якими засобами для досягнення мети.

Лихі 90-е онлайн гра, де дії відбуваються у віртуальному місті, який поділений на зони впливу бандитських угруповань, кожна з яких спеціалізується на певному виді злочинної діяльності. Вашим завданням у цій грі є виживання і поступове збільшення свого авторитету, для того, щоб стати в підсумку тіньовим господарем міста і якомога довше утриматися на цьому місці. Ви можете грати в гру & nbsp; Лихі 90-е & nbsp; онлайн і приєднатися до одного з угрупувань, реалізувавшись в тій злочинної області, яка вам до душі, або піти своїм власним шляхом і організувати свій внутрішньоігрової бізнес, відкривши видавництво, зайнявшись торгівлею, продажем зброї і т. , Або сколотити банду і зайнятися рекетом.

Мінімальні системні вимоги гри: інтернет-підключення від 64 Кбіт / с, встановлений Adobe Flash Player 10, оперативна пам'ять - 1 Гбайт, місце на жорсткому диску - 512 Мб.

Для того щоб почати гру необхідна Реєстрація в грі & nbsp; Лихі 90-е.
​​Реєстрація & nbsp; Лихі 90-е здійснюється декількома способами: ви зможете увійти через одну із соціальних мереж, в яких вже зареєстровані. Якщо ні, то це можна зробити, використовуючи адресу своєї електронної пошти. Або зареєструватися на самому сайті, вказавши ім'я (під ним вас знатимуть у грі інші гравці), ваш E-mail і пароль. На цьому Лихі 90-е реєстрація буде завершена.

З початком гри ви потрапляєте в нейтральну зону. Якщо ви не хочете слідувати сюжетної лінії і не обрали для себе роль бойовика однієї з банд, то для того щоб освоїтися в грі і набратися досвіду, бажано отримати інформацію у комп'ютерних персонажів.
​​Не варто нехтувати тренуваннями, і не підвищувати свій рівень, у розрахунку на легку перемогу. Спочатку все-таки слід виконувати хоча б & nbsp; легкі завдання, збільшуючи, таким чином, свої характеристики і навички.
​​Оселити персонажа і грати в онлайн гру & nbsp; Лихі 90-е можна в будь локації, в тому числі, на території інших угруповань, але при цьому потрібно бути гранично обережним, оскільки на персонажа можуть напасти в будь локації, навіть під час виконання завдання. Згодом, заробивши авторитет і гроші, можна придбати або побудувати собі житло і почати налагоджувати свій бізнес. У цьому найцікавіша особливість гри: тут гравці можуть грати в & nbsp; Лихі 90-е і розширювати локації і міняти їх зовнішній вигляд. Можна будувати будинки, магазини, офіси у спеціально відведених для цього місцях. Ними можна користуватися або продати на аукціоні.

Дуже цікаві в цій грі онлай-бої & ndash; багатокористувацькі з одночасними планованими діями. Тобто, в бою може брати участь кілька гравців одночасно, гравці не роблять ходи в строгій черговості, при цьому є можливість в процесі самого бою змінити вибір зброї або комбінації ударів.


​​

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more