Закладки

Magic

Альтернативні назви: Магія, Магік, меджик, magik

Magic онлайн гра & ndash; це безкоштовна ізометрична гра, зроблена на flash, яка наповнена чудовою магією з несподіваними сюрпризами і дорослим гумором.

& nbsp;

Щоб потрапити в світ магії, необхідна реєстрація в грі Magic. Процедура нескладна і потрібно заповнити такі поля:

& bull; Логін

& bull; Пароль

& bull; Погодитися з користувальницькою угодою

& nbsp;

Все, на цьому онлайн реєстрація Magic завершена і можна сміливо приступати до гри!

& nbsp;

Онлайн гра Magic надає чотири класи персонажів:

& bull; Воїн

& bull; Маг

& bull; Шаман

& bull; Диверсант

& nbsp;

У грі п`ять рас:

& bull; Деволар

& bull; Люди

& bull; некромонгеров

& bull; Римру

& bull; Транспортники

& nbsp;

Класи від рас в Magic онлайн відрізняються тим, що в класах присутній відмінність наборів навичок і здібностей, а раси несуть в собі тільки естетичне задоволення.

& nbsp;

Magic online багатий наявністю різних дивовижних тварин, хоча напевно правильніше буде сказати істотами, так як у кожної істоти свої індивідуальні і незвичайні здібності.

Чого варті тільки такі дивні істоти, як Еши або Раккудуси, Медуси і Черепозаври.

З цими істотами потрібно бути гранично обережними!

& nbsp;

У цій грі присутні шість світів:

& bull; Плотаріум

& bull; Вулкан

& bull; Каструм

& bull; Жікат

& bull; Фашар

& bull; Метрополія

& nbsp;

У кожного світу своя специфіка, наприклад Плотаріум & ndash; це маленький світ, основна частина якого покрита водою і лише зрідка зустрічаються острівці, серед яких є один острів, із співзвучною ім'ям Пліт, він є найменш дослідженим і найбільшим серед інших, і саме на цьому острові раса Транспортників заснувала центр своєї колонії & hellip; [1 ]

& nbsp;

Грати в онлайн & nbsp; гру Magic цікаво, так як Ви познайомитеся з багатьма цікавими персонажами, що мешкають в цих чудових світах.

& nbsp;

Наявність неігрових персонажів (NPC) у цій грі, створюють якусь інтригу. З ними можна вступити в розмову і отримати від них якесь завдання, з деякими можна буде поторгуватися, але є й такі, яким просто нема чого сказати, тому вони будуть вельми мовчазні.

& nbsp;

У грі присутня також аукціон, на якому Ви можете зробити покупку або виставити на продаж свої речі. Більш докладно про аукціон розписано на офіційному сайті даної гри.

& nbsp;

Гра Магія має свій чат для обміну повідомленнями між гравцями в режимі реального часу, в якому передбачено кілька каналів під різні завдання:

Системний & ndash; в цей канал виводиться інформація системного характеру, а також повідомлення адміністрації гри;

Загальний & ndash; канал для спілкування гравців, зміст повідомлення може бути будь-якого характеру, крім торговельних пропозицій;

Торговий & ndash; канал для повідомлень по торговим пропозицій;

Груповий & ndash; цей канал служить для спілкування гравців, що знаходяться в одній групі;

Клановий & ndash; канал для спілкування гравців складаються в одному клані;

Приватний & ndash; цей канал служить для спілкування двох гравців між собою.

& nbsp;

До особливостей даної гри можна віднести те, що онлайн гра Magic має стильну і забавну мультиплікаційну графіку, де серед безлічі забавних персонажів, що живуть в цьому ігровому світі, можна створювати власні будинки і кланові локації.

Так само зверніть Вашу увагу на те, що маючи & nbsp; тактично-різноманітний покроковий бій, з великою кількістю візуальних ефектів і широким набором здібностей персонажа, ця гра має низькі технічні вимоги і невеликий розмір ігрового клієнта.

& nbsp; Грати в Magic & nbsp; захоплююче, адже Ви стаєте частиною цих чудових світів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more