Закладки

Марш Імперій: Війна Царів

Альтернативні назви: March of Empires: War of Lords

Знакомство з грою Марш Імперій: Війна Царів.

Gameloft представляє на ваш суд Марш Імперій: Війна Царів мобільну гру, в яку можна грати годинами. Це на багато користувачів стратегія, яка вже в самій назві задає тон. Якщо ви знайомі з цим жанром, досить легко зрозумієте, чим доведеться займатися:

Марш Імперій: Війна Царів скачати доступно безкоштовно, а якщо хочете прискорити процес прокачування або дістати рідкісний артефакт, передбачений платний контент.

 • Вибрать фракцію
 • Собірать численні арміі
 • Треніровать войско
 • Вступать в альянси
 • Накаплівать ресурси
 • Развівать економіку
 • Строіть і покращувати зданія
 • Участвовать в місіях і походах
 • Також крім мобільної версії можна завантажити Марш Імперій: Війна Царів на комп'ютер, і тоді бої на великому екрані будуть виглядати ще ефектніше, а поселення постане у всіх деталях.

  О головному виборі.

  Ігрокам пропонується визначитися з однією з фракцій:

  • Королі з високих гор
  • Царі з Севера
  • Султани піщаних пустинь

  На насправді кожен представник хоч і має деякі відмінності, зумовлені місцевістю, але вони не настільки радикальні, щоб бути дійсно важливими. Вибирайте того, хто більше сподобався, адже успіх залежить від ваших подальших дій. І все ж, згадаємо особливості, якими володіє кожен монарх.

  Королі одягнені в сталеві лати і майстерно володіють мечем. Бонус вони на 5% швидше під час маршів і спритнішим інших будують будівлі. Їх юніти лицарі Тевтонського Ордена. Північні Царі відмінні вершники, і на 10% випереджають інших у навчанні. Їх юніти досить корисні бояри. Султани неперевершені майстри списа. Їх перевагою можна вважати те, що у них на 5% більше військо, що важливо при подальшому нарощуванні чисельності і під час боїв. Також їх фракції на 10% швидше проводять дослідження, що дають значну перевагу перед суперниками. Їх юніти підступні ассасини.

  Впрочем, гра Марш Імперій: Війна Царів дозволяє на перших порах випробувати себе в ролі кожного представника, щоб зробити остаточний вибір.

  Другіе особливості гри.

  Ігрокам необхідно постійно тримати руку на пульсі, розвиваючи рівномірно всі напрямки. Марш Імперій: Війна Царів гра має все необхідне для гармонійного просування, головне не робити помилок.

  Очень важливо бути активним у всьому. Особливо допоможе вступ в союз з іншими гравцями. Але стати частиною групи мало, треба бути їй корисним активно відгукуйтеся на заклик про допомогу, діліться ресурсами і знаннями. Тільки в цьому випадку, коли вам буде потрібна допомога, на заклик відгукнутися набагато швидше і охочіше. Якщо розвиваєте армію, робіть це грамотно. Не варто зациклюватися на максимальному посиленні атаки, залишаючи слабкою оборонну частина.

  Не забувайте покращувати будівлі, адже з кожним новим рівнем вони будуть працювати ефективніше. Здобуваючи ресурси, не прагнете швидше спустошити надра шахт і лісів або виконати всі квести. Якщо раптом на ваше поселення нападуть і вони пограбують, комори, повні припасів, теж будуть спустошені. Відновити втрату буде набагато простіше, якщо залишаться активні завдання. Приділіть увагу і свого героя, наділивши його корисними здібностями. Чи не намагайтеся охопити відразу всі, краще зосередитися на більш конкретних талантах, які стануть в нагоді для чітко поставлених завдань.

  Ігра March of Empires: War of Lords пропонує багатий вибір можливостей. Хоча не можна сказати, що напрямки чимось радикально відрізняються від ігор подібного жанру, але, безсумнівно, наділені індивідуальним підходом.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more