Закладки

Світ Оксар

Альтернативні назви: Оxsar World, Світ Оxsar

Світ Оxsar online - це багатокористувальницька браузерна космічна онлайн-стратегія, в якій гравцеві належить розширювати свою імперію і посилювати вплив на інші галактики в ім'я головної мети & ndash; стати головним у всесвіті!

Оxsar World online не потребує встановлення клієнта гри і доступна в будь-якому браузері, крім того в цю гру можна грати на iPad2, iPad, iPhone, iOS і Android.
Щоб почати гру, потрібна Світ Оxsar онлайн реєстрація. Це можна зробити двома способами:
1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; За допомогою аккаунта в соцмережах, таких як, Facebook, Mail. ru, В Контакте і Однокласники. Натиснувши на одну з кнопок соцмереж (натискати треба ту, де є зареєстрований аккаунт) і слідуючи інструкціям пройти реєстраційний процес в грі;
2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; Прямо з сайту гри, натиснувши на кнопку & laquo; Реєструватися & raquo ;, в новому вікні вводите у відповідні поля ім'я користувача, e-mail, пароль і приймаєте угоду з ігровими правилами. Далі натискаєте кнопку & laquo; Реєстрація & raquo; і на цьому Реєстрація в грі Світ Оxsar закінчена.

А тепер можна подивитися, що ж пропонує & nbsp; гра Світ Оxsar онлайн. Зайшовши після реєстрації в гру, вибравши в меню пункт & laquo; Планета & raquo ;, присвоїти ім'я своїй планеті. А зайшовши в & laquo; Налаштування & raquo; можна налаштувати свій ігровий інтерфейс (скін ігри, стиль фону, стиль таблиць, набір картинок юнітів і т.

У цій грі гравець може вибрати одну з таких професій: Універсал (не має спеціалізації), Шахтар (спеціалізується на видобутку ресурсів), атакеров (спеціалізується на атаках), оборонщиками (спеціалізується на обороні) і Танкіст (спеціалізується на пробивний мощі) .

За допомогою Системи Досягнень, на початковому етапі потрібно пройти курс молодого бійця. Крім цього, потрібно буде побудувати Сонячну електростанцію, щоб забезпечити теплом і енергією свою планету.

Гра має такі ресурси, як Метал, Кремній, Водень, Енергія і Кредити (їх можна купити за реальні гроші). З кожним новим рівнем розвитку рудників, збільшується і кількість ресурсів.
Метал & ndash; це саме дешева сировина, але, зате його потрібно більше, ніж усього іншого. Основний елемент для будівництва несучих структур будівель і кораблів.
Кремній & ndash; цей ресурс потрібно для всіх кораблів і будівель. Основний матеріал для електронних будівельних елементів і сплавів.
Водень & ndash; цей ресурс потрібен в якості палива для кораблів, майже для всіх досліджень, перегляду галактик, а також для використання сенсорної фаланги.
Енергія & ndash; вона потрібна для забезпечення енергією рудників і синтезаторів.

Онлайн гра Світ Оxsar має Галактичний Обмінник - це місце, де можна обміняти ресурси, які є в надлишку, на терміново необхідні ресурси.
Грати в гру Світ Оxsar онлайн належить насамперед займаючись будівлями різних будівель, а щоб підвищити швидкість будівництва будівель, необхідно побудувати Фабрику роботів, яка надає просту робочу силу, і яку можна застосовувати при будівництві планетарної інфраструктури.

Сховища металу і кремнію, Ємності для водню, Дослідницька лабораторія, Ракетна шахта, Верф, Оборонний завод & hellip; і ще багато, не менш потрібних будівель, які належить побудувати для розвитку своєї Імперії.

Крім будівель, Світ Оxsar онлайн гра має величезний арсенал космічних кораблів, які вражають своїми можливостями. Це і малий транспорт, і великий транспорт, Винищувачі і Крейсери, Зірка смерті і Знищувач & hellip ;, загалом, вибір вражає! Оборонний арсенал, теж на висоті. Тут, і Лазерні установки, і Ракетні, Плазмове знаряддя і Іонний, різні Щити і т.

Онлайн гра Оxsar World використовує унікальну систему бою і власний симулятор битв. Ігрова Біржа, дозволить вести торгівлю ресурсами, суднами та артефактами з іншими гравцями. А займаючись науковими дослідженнями, яких в грі на даний момент 20 видів, можна відкрити нові технології і більш досконалі системи озброєння.

Грати в онлайн гру Світ Оxsar можна, приймаючи участь у реферального системі, залучаючи у гру нових гравців і за це отримувати бонуси. Можна також вступити в Клан (що дасть деякі переваги) або створити свій. Зайшовши в Чат, можна поспілкуватися з іншими гравцями.

Підбивши підсумок, хочу сказати наступне: грати в Світ Оxsar буде дуже захоплююче. Створіть військову та економічну інфраструктуру на своїй планеті, і вирушайте колонізувати інші. Підкоряйте нові зоряні системи і галактики. Нагадую, все що потрібно для того щоб почати в Світ Оxsar грати, це Реєстрація Світ Оxsar. Успіхів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more