Закладки

Монстри проти

Альтернативні назви: Монстри проти

Гра Монстри проти онлайн & ndash; це безкоштовна рольова гра, бої якій проходять по тактичної системі.

Для того щоб зрозуміти, що являє собою онлайн гра Монстри проти уяви перед собою монстра. Дуже похмура і наближається туша, з величезною пащею, налитими кров'ю очима? Заінтригувало, тоді проходь реєстрацію і занурся разом з іншими гравцями в Монстри проти online. & nbsp;

Реєстрація в грі Монстри проти проста і не забере у тебе багато часу. Перше, що тобі потрібно буде зробити в меню Монстри проти реєстрація, це вибрати персонажа одного з чотирьох рас, де його расова приналежність одразу дасть знати який саме обличие прийме твій монстр, наприклад, Завр, Маска, Дафні, Фури (кожен персонаж має свою спеціалізацію ), а вже потім ти придумуєш йому ім'я. Після того, як погодишся з умовами гри, тобі буде потрібно задати пароль, за яким можна буде втручатися в життя твого монстра. Далі ти вводиш свій діючий Email, і вітаю, реєстрація Монстри проти пройдена. Тепер ти зможеш грати в Монстри проти своїм персонажем.

не розраховував на те, що при одному твоєму появі всі живі істоти жахнуться і ударятся у втечу. Життя сьогодення і кровного монстра сповнена неземних проблем.

Грати в онлайн гру Монстри проти тобі буде нелегко, адже важко тримати в страху всіх, коли скрізь такі ж, як і ти монстри! Тваринна сила і з'ясування стосунків за допомогою кігтів і зубів залишилися в далекому середньовіччі, а в наш час у сучасного монстра в арсеналі найостанніші досягнення науки: божевільні й убивчі вибухівки, лазери, і знайдеться навіть НЛО! Управляти всім цим тобі буде легко, потрібно тільки дотримуватися правил: стрибати точно, а бити прямо в ціль. Досягнувши істинного майстерності, ти переконаєшся, що все це тільки початок і кордонів для досконалості немає.

Грати в гру Монстри проти онлайн дуже захоплююче, адже стали доступні різні варіації розвитку персонажа. & nbsp;

У Монстри проти грати можна трьома видами професій: піротехнік, бомбардир і енерджайзер. Але для того щоб почати користуватися вміннями обраної тобою професії тобі потрібно буде використовувати в битвах конкретна зброя. Коли ти відкриєш вміння, тобі буде потрібно його вивчити, це можна буде зробити за очки вміння, які будуть даватися лише при досягненні твоїм персонажем нового рівня.

Монстри проти онлайн гра має таку графу як тонус. Тонус визначає запас сил вашого героя. Абсолютно в кожній сутичці ти використовуєш частина тонусу. Але якщо у твого монстра повністю скінчився запас тонусу, то тобі слід негайно випити коктейль або купити зірки за реал. Також, завдяки, зіркам у грі ти зможеш отримати і інші бонуси, але вони практично не вплинуть на силу твого персонажа, тому реальщікі і прості гравці майже будуть рівні за показниками сили.

Якщо віддаєш перевагу масові поєдинки, ця гра створена для тебе. Ти зможеш приєднатися до кланам інших гравців, а для тих, хто воліє битися на самоті припасено велика кількість найцікавіших завдань і квестов на будь-який смак. Потрібно відзначити той факт, що в даній грі цінується не тільки потужність, сила і навивати страх обличие, але ще винахідливість, хитрість і гарне логічне мислення.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more